معرفی راه موفقیت در سرخطی بورس

جهت خرید سرور ترید و بایننس اینجا کلیک کنید

معرفی راه موفقیت در سرخطی بورس

معرفی راه موفقیت در سرخطی بورس

رمز و راه موفقیت در سرخطی بورس چیست؟ چه کسانی موفق به سرخطی زدن در بورس می شوند؟ طبق تجربه های ارسالی از کاربران سرور بورس توشن برای موفقیت در سرخطی بورس در خرید عرضه اولیه سهام و ارسال سفارش خرید موفق در صف های خرید چند میلیونی، نیاز به اینترنت بالا، پینگ پایین و استفاده از ربات سرخطی است و که تمامی این موارد در بسته سرور بورس توشن در اختیار شما قرار داده می شود. در ارسال به موقع و سر زمان سفارشات حتما یک ربات سرخطی می تواند به شما کمک کند. ربات های سرخطی در اصل نرم افزار هایی هستند چند منظوره که سفارش شما را با سرعت بالا و طبق تنظیمات مد نظر شما در همان لحظه های اول ( میلی ثانیه های اول سفارش گیری )  ارسال میکند و احتمال قرار گرفتن شما در میان نفرات اول صف را چندین برابر می کند .

برای خرید سرور ترید توشن اینجا کلیک کنید

در صورتی که مشابه کاربران عادی و  بدون استفاده از ربات سر خطی بصورت دستی سفارش خود را ارسال کنید، با توجه به اینکه زمان دقیق باز شدن بازار بورس ( به واحد میلی ثانیه ) مشخص نیست، احتمال ارسال به موقع سفارش بسیار پایین است و معمولا دلیل اینکه اکثر کاربران در صف های خرید جایگاه بالا می گیرند همین مورد است. راه حل این مورد و رفع میزان درصد خطایی که ممکن است در زمان سفارش داشته باشید، استفاده از ربات سرخطی است. با استفاده از این ربات ها می توانید چند ثانیه جلوتر شروع به کلیک کردن کنید با فاصله زمانی مد نظر که در حال حاضر بین ۳۰۰ الی ۵۰۰ میلی ثانیه برای کارگزاری های مختلف است، البته لازم است این مورد را به صورت تجربی به دست آورید و کارگزاری کلیک های شما را قبول کند.

بررسی راه های موفقیت در سرخطی بورس

قطعا به صورت دستی و معمولی انجام این کار امکان پذیر نخواهد بود و امکان رعایت این فاصله زمانی کم در کلیک ها میسر نیست لذا شما حتما نیاز به نرم افزاری دارید که این کار را به درستی و با سرعت و دقت زیاد انجام دهد. مسئله دیگری که در اینجا مطرح می شود این است که آیا استفاده از ربات های سرخطی زن به تنهایی برای کسب یک جایگاه خوب کافی است؟ آیا با یک سرعت اینترنت معمولی می توان با کمک گرفتن از ربات ها و نرم افزارهای اتو کلیکر در صف خرید عرضه اولیه موفق شد؟ در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد.

آیا به تنهایی با ربات سرخطی می توان عرضه اولیه خرید؟

جهت توضیح این مورد لازم است چند اصطلاح تخصصی شبکه را در اینجا توضیح دهیم تا درک شما از این موضوع آسان تر شود.

پینگ تایم چیست؟ به زمان رفت و بازگشت یک درخواست از کامپیوتر شما به سرور مقصد زمان پینگ گفته می شود که این واحد بر حسب میلی ثانیه ( یک هزارم ثانیه )  محاسبه می شود. در حالت عادی در صورت استفاده از با کیفیت ترین اینترنت خانگی و یا شرکتی هم این مقدار برای سرور های داخلی مشابه کارگزاری های بورس در حد ۴۰ الی ۱۵۰ میلی ثانیه است که با توجه به این که مقدار ناچیزی است ولی برای موفقیت در سرخطی بورس، کافی نیست.

تست سرعت و پینگ سرور مجازی بورس

در صف های حجیم خرید عرضه اولیه سهام های پر تقاضا، در هر میلی ثانیه چندین هزار سفارش جدید به صف خرید اضافه می شود که در صورتی که با اینترنت معمولی ( حتی بهترین و پر سرعت ترین اینترنت غیر سروری  ایران ) و حتی چنانچه با استفاده از ربات سرخطی زن سفارش های خود را هم ارسال کنید ، باز هم حداقل ۴۰ میلی ثانیه دیرتر به کارگزاری می رسد و در همین میلی ثانیه های طلایی ممکن است شانس خرید عرضه اولیه را از دست بدهید لذا این مورد لزوم استفاده از سرور مجازی بورس را مشخص می کند. البته در تجربه عملی پینگ بیش از ۹۰ درصد کاربران بیشتر از این مقدار است و مخصوصا در ساعات شلوغی بورس به دلیل بروز نوسان و تعداد زیاد کاربران ممکن است به بیش از ۱۰۰ هم برسد.

حتما مقاله مقایسه سرعت اینترنت سرور مجازی بورس با اینترنت خانگی و شرکتی را جهت کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

استفاده از اینترنت پر سرعت سرور بورس برای سرخطی

سرور مجازی بورس تنها ابزاری است که می تواند دو فاکتور اصلی و مهم سرعت اینترنت بالا و پینگ تایم پایین را برای کاربران بورس میسر کند . سرور بورس یک کامپیوتر قدرتمند است  که در مرکز داده برج میلاد از شهر تهران قرار دارد. این کامپیوتر ها که به آن ها Server یا سرور هم گفته می شود با فیبر نوری به شبکه اینترنت اصلی و زیر ساخت کشور متصل هستند. سخت افزار به کار رفته در آنها سخت افزارهای بروز دنیا و سرعت اینترنت بسیار بالا و با کیفیتی را دارند. پینگ سرورهای مجازی بورس صفر و یا یک میلی ثانیه به مقصد اکثر کارگزارهای بورس میزبانی شده در تهران است و شما با استفاده از امکانات این سرورها و ربات های سرخطی زنی که شرکت توشن به صورت رایگان بر روی آنها نصب کرده است می توانید به انجام امور بورسی خود بپردازید.

جدول مقایسه سرعت اینترنت خانگی و سرور مجازی بورس

از سرور بورس چگونه استفاده کنیم ؟

کار کرد با سرور بورس بسیار ساده است. ممکن است استفاده از نام سرور شما را به شک اندازد ولی در صورتی که کار با ویندوز های معمولی را بلد باشید با کمک ویدئوهای آموزشی ارسالی می توانید به سادگی به سرور متصل شوید و در محیط سرور کارهای خود را انجام دهید. جالب است بدانید که برای اتصال به این سرور ها می توانید از تمامی تلفن های هوشمند و تبلت ها و رایانه های شخصی استفاده کنید و محدودیتی برای سیستم عامل این موارد وجود ندارد. 

این سرور ها نیازی به خاموش شدن ندارند و می توانند ۲۴ ساعته روشن باشند و هر زمان از شبانه روز که نیاز داشتید به آن ها دسترسی داشته باشید. همچنین شرکت توشن برخلاف اکثر شرکت های ارائه دهنده خدمات مشابه، هیچ گونه محدودیتی بر روی این سرور ها در نظر نگرفته است و شما می توانید به راحتی نرم افزار ها و ربات های مختلف را بر روی این سرور ها نصب کنید و با آن ها کار کنید.

سرعت اینترنت این سرور ها هم بسیار بالا بوده و در این سرور ها قطعی وجود ندارد لذا می توانید با خیالی آسوده به کارهای خود بپردازید.

 

به این مطلب امتیاز بدهید:
5/5 - (1 امتیاز)
برای خرید سرور مجازی اروپا اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + چهار =

سوالات خود را از ما بپرسید!

لطفا پیش از ارسال دیدگاه، چند مورد زیر را مطالعه نمایید:

- دیدگاه خود را به زبان فارسی ارسال نمایید.
- به دیدگاه کاربران دیگر احترام بگذارید، پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، تایید نخواهند شد.
- از ارسال لینک‌ سایت های شخصی و ارائه اطلاعات شخصی در متن دیدگاه پرهیز فرمایید.
- موارد مرتبط با بخش پشتیبانی را از طریق مرکز پشتیبانی مطرح فرمایید تا در اسرع وقت بررسی شوند.

بهترین سرویس ، کمترین قیمت

برخی از مشتریان خدمات مجموعه توشن

برخی از مشتریان توشن!

افتخار میکنیم که به ما اعتماد کرده اید...

اینستاگرام توشن را دنبال کنید...
تماس سریع