لایسنس کلود لینوکس

قصد خرید لایسنس کلود لینوکس cloud Linux license با تضمین عدم تحریم را دارید؟ توشن با ارائه لایسنس کلاد لینوکس ا قیمت ارزان و اشتراکی را از توشن بخواهید

لایسنس کلود لینوکس

ثبت و تمدید سریع دامنه...

جهت خرید سرور ترید و بایننس اینجا کلیک کنید

لایسنس کلود لینوکس

در صورتی که قصد خرید لایسنس کلود لینوکس (CloudLinux) داشته باشید بهتر است ابتدا کمی با این سیستم عامل بهبود یافته و پر طرفدار لینوکسی آشنا شوید. سیستم عامل کلاد لینوکس را می توان نسل کانفیگ شده اختصاصی جهت سرویس های میزبانی ابری و برای سرورهای میزبانی هاست تحت سیستم عامل لینوکس دانست. این سیستم عامل به صورت جداگانه بر روی سیستم عامل فعلی سرور میزبان از قبیل اوبونتو، دبیان، Cent OS و … نصب خواهد شد و پکیج های خود را بر روی سرویس های استاندارد تعریف می کند و قابلیت های متعددی را به سیستم عامل اضافه خواهد کرد. البته برای استفاده از امکانات متنوع این سیستم عامل نیاز به خرید لایسنس خواهید داشت که واحد فروش توشن با نازلترین قیمت خرید لایسنس کلاد لینوکس و نصب و تنظیمات اولیه را برای شما انجام خواهد داد.

توجه: تمامی لایسنس ها یک هزینه راه اندازی اولیه در سمت شرکت دارند که این هزینه فقط یکبار و در پرداخت اول دریافت میشود و در هزینه ماه های بعد و تمدید محاسبه نخواهد شد.

لایسنس

لایسنس اصلی Original License

ازتــومـان / مــاهانه

 • فعال سازی آنی :دارد
 • عدم وجود محدودیت در تعداد کاربران فعال :دارد
 • امکان تغییر آی پی :دارد
 • بروزرسانی خودکار :دارد
 • فعال بودن کلیه امکانات :دارد
 • خدمات نصب و راه اندازی اولیه :دارد
 • پشتیبانی 24 ساعته توشن :دارد
 • سرویس کانفیگ اختصاصی :دارد
سفارش آنلاین
اشتراکی

لایسنس اشتراکی Shared License

از226,800تــومـان / مــاهانه

 • فعال سازی آنی :دارد
 • عدم وجود محدودیت در تعداد کاربران فعال :دارد
 • امکان تغییر آی پی :دارد
 • بروزرسانی خودکار :دارد
 • فعال بودن کلیه امکانات :دارد
 • خدمات نصب و راه اندازی اولیه :دارد
 • پشتیبانی 24 ساعته توشن :دارد
 • سرویس کانفیگ اختصاصی :دارد
سفارش آنلاین

مقایسه امکانات لایسنس ها...

امکانات

کلود لینوکس چیست؟

همانطور که اشاره شد در حال حاضر بهترین سیستم عامل تخصصی برای میزبانی وب سایت ها CloudLinux است که موجب می شود تا سرور شما همیشه در حالت پایدار باقی بماند. بطوری که بعنوان مثال چنانچه سرور شما به دلیل استفاده بیش از حد یک مشتری از منابعی مانند CPU و RAM، از دسترس خارج شود، کلود لینوکس به کمک شما آمده و باعث پایداری سرور می شود. با استفاده از CloudLinux می توان منابع اختصاص داده شده را محدود کرد که در اینصورت اختلالی در روند کار سرور بواسطه استفاده بیش از حد منابع توسط یک کاربر خاص پیش نمی آید.

می توان گفت کلاد لینوکس یک نسخهٔ امن تر شده از سیستم عامل های متداول لینوکس است ک برای مصارف مختلف می تواند مورد استفاده قرار گیرد. با نصب کلاد لینوکس بر روی سیستم عامل خام مد نظر، موارد امنیتی و قابلیت های این نرم افزار بر روی هسته سیستم عامل و کرنل اصلی نصب می شود و پس از آن می توانید از قابلیت های منحصر به فرد آن استفاده نمایید. در صورتی که قصد ارائه خدمات هاست اشتراکی و میزبانی اشتراکی لینوکس را دارید استفاده از کلاد لینوکس بیش از ۷۰ درصد از نیاز های شما را برطرف خواهد کرد. عملیات نصب و تنظیمات اولیه کلاد لینوکس دقایقی بیشتر زمان نخواهد برد و نکته کلیدی در نصب آن خرید لایسنس کلود لینوکس است که می توانید به بهترین قیمت از شرکت توشن آن را تهیه کنید. این لایسنس به منزله مجوز نصب و استفاده از خدمات این شرکت به مدت محدود خواهد بود.

 

لایسنس ارزان کلاود لینوکس

لایسنس ها مجوز استفاده از خدمات شرکت های مختلف هستند. در مورد کلاد لینوکس نیز مبلغ های مختلفی جهت لایسنس در سایت های مختلف وجود دارد. شرکت توشن این لایسنس را به دو صورت اشتراکی و اصلی ارائه می دهد. در لایسنس اصل و یا Original cloud Linux license لایسنس به صوزرت کاملا قانونی از شرکت ارائه دهنده تهیه شده و به کاربران ارائه می گردد. این لایسنس کاملا اورجینال و اصلی است و تمامی امکانات اشاره شده در سایت اصلی را خواهد داشت و شما می توانید به صورت مستقیم از خدمات پشتیبانی سایت اصلی استفاده نمایید. لایسنس ارزان کلاود لینوکس که به آن لایسنس اشتراکی نیز گفته می شود هزینه ای حدود یک دهم هزینه اصلی را دارد و به صورت اشتراکی  به چند کاربر اختصاص داده می شود. این لایسنس ها نیز با ضریب اعتماد بالایی کاربرد دارند ولی ممکن است هر چند ماه یک بار نیاز به تغییر لایسنس و کد آن باشد. البته این مورد اختلالی در سرویس دهی ایجاد نمی کند و اکثر سایت ها و شرکت های خدمات دهنده ایرانی در حال استفاده از این لایسنس ها هستند. در این لایسنس دریافت خدمات پشتیبانی از سایت اصلی امکان پذیر نمی باشد ولی واحد پشتیبانی توشن به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه پشتیبانی و راهنمایی به شما می باشد.

 

مزایای خرید لایسنس کلود لینوکس

کلود لینوکس یکی از بهترین گزینه ها جهت راه اندازی میزبانی و  هاست اشتراکی لینوکس بر روی سرور مجازی لینوکس  است که امکانات امنیتی زیادی را برای مدیر سرور و شرکت میزبان ایجاد می کند. در سرور های میزبانی با توجه به تعدد سایت های میزبانی شده  و میزبانی طیف وسیعی از اسکریپت های مختلف در این سرور ها، دیر و یا زود برخی از این اسکریپت های قدیمی و آپدیت نشده و یا نال شده دچار مشکلات امنیتی می شوند. لذا در صورتی که از کلاد لینوکس در سرور استفاده نشده باشد احتمال انتقال مشکلات از یک سایت مبزبانی شده به دیگر سایت های میزبانی شده زیاد خواهد بود. در صورت نصب و کانفیگ صحیح Cloud Linux بر روی سرور، بروز مشکلاتی نظیر ویروسی شدن و یا هک شدن در یکی از سایت ها، مشکلی برای سایت های دیگر ایجاد نخواهد کرد. تمامی سایت ها و کاربران اشتراکی در این هاست ، به صورت ایزوله شده و جاگانه امکانات استفاده از منابع سرور اصلی را خواهند داشت و در صورت مصرف بالای یک سایت مشکلی برای سایت های میزبانی شده دیگر وجود نخواهد داشت و حتی شما می توانید برای هر کاربر منابع خاصی را اختصاص دهید و کاربر مجاز به استفاده بیشتر از منابع نخواهد بود. همچنین به سادگی می توانید دسترسی به چندین نسخه PHP را به کاربران ارائه دهید. در ادامه لیست وار به بعضی از مهم ترین نکات کلاد لینوکس اشاره خواهیم کرد:

 •  ثبات بیشتر سرور و uptime بالاتر
 • سرعت بهتر سایت ها و کیفیت بهتر هاست ها
 • قابلیت میزبانی تعداد بیشتری وب سایت بدلیل بالانس منابع بین هاست ها
 • پیشتیبانی بسیار خوب کلود لینوکس برای حل مشکلات سرور شما
 • هزینه لایسنس ارزان و مقرون به صرفه
 • تامین امنیت سرورهای هاست اشتراکی
 • امکان استفاده از چند نسخه از PHP روی سرور با استفاده از قابلیت PHP Selector
 • مشاهده منابع مصرفی سایت ها و شناسایی سایت های سنگین و پر مصرف بصورت گرافیکی
 • امکان تعیین منابع اختصاصی برای هر وب سایت
 • پایداری سرور در حملات سنگین مانند DDOS بدلیل عدم مصرف کامل منابع سرور
 • امکان محدود کردن I/O هارد دیسک برای کاهش فشار سایت ها روی هارد سرور
 • امکان محدود کردن پروسه های MYSQL برای هر سایت

 

لایسنس اشتراکی چیست؟

لایسنس اشتراکی یا Shared License به نوعی لایسنس و گواهی نامه استفاده از خدمات گفته می شود که در آن یک لایسنس اصلی و اروجینال تهیه شده و در بین چندین کاربر مختلف به صورت اشتراکی مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا در این روش ها با روش هایی نظیر پروکسی از فاش شدن آی پی اصلی کاربران زیر مجموعه جلوگیری می شود و سرویس دهنده اصلی با این فرض که کاربری که از خدمات استفاده می کند تنها یک کاربر است تا حدودی امکان شناسایی  کاربران زیر مجموعه را نخواهد داشت.

لایسنس اشتراکی به دلیل شرایط و امکانات آن معمولا محدودیت هایی در استفاده نسبت به لایسنس اصلی و اورجینال دارد و از طرف دیگر ممکن است در هر لحظه شناسایی شده و از کار بیافتد. هر چند استفاده از این نوع لایسنس مشکلاتی هم دارد ولی به دلیل هزینه پایین آن مورد استقبال کاربران مختلف قرار گرفته است. استفاده از لایسنس اشتراکی برای کارهایی که امنیت و پایداری اهمیت زیادی دارد به هیچ وجه توصیه نمیشود.

لایسنس اشتراکی شامل پشتیبانی از شرکت اصلی خدمات دهنده نمی شود و معمولا پشتیبانی ناقصی از سمت شرکت های واسط برای این گواهی نامه ها ارائه می شود که قابل اعتماد نیست و در هر لحظه امکان بروز مشکل و قطعی در این نوع لایسنس وجود خواهد داشت. از سوی دیگر در صورتی که این گواهی ها از شرکت معتبری تهیه نشوند امکان سرقت اطلاعات نیز وجود خواهد داشت.

 

لایسنس اورجینال ( اصلی ) چیست؟

لایسنس اصلی و یا اورجینال همانطور که از نام آن پیداست به نوعی از گواهی نامه ها گفته می شود که به صورت کاملا قانونی از شرکت ارائه کننده دامنه به صورت مستقیم خریداری می شود و امکان دریافت پشتیبانی مستقیم از شرکت خدمات دهنده اصلی وجود دارد. این گواهی نامه ها هر چند هزینه چند برابر بالاتر از گزینه اشتراکی دارند ولی به مراتب کیفیت بهتری داشته و از آنجا که به صورت مستقیم توسط شرکت خدمات دهنده اصلی ارائه می شوند به مراتب کیفیت بهتر و به ندرت قطعی دارند. 

با خرید لایسنس اصلی دیگر نیاز نیست که گاه و بی گاه نگران بروز قطعی در خدمات دریافتی باشید و از این نوع گواهینامه ها بیشترین نوع امنیت را دارا هستند.  برای کلیه کارهای خدماتی و شرکت ها و سازمان استفاده از لایسنس اصلی توصیه می شود.

پاسخ سوالات خود را اینجا بگیرید!

سوالات متداول

6 پاسخ به “لایسنس کلود لینوکس”

 1. ارسلان عمادی گفت:

  ما میخوایم کلود لینوکس رو بر روی کنترل پنلی مثل cwp راه اندازی کنیم.آیا نصب و ذاه اندازی توسط شما انجام می شود ؟

  • پشتیبانی توشن گفت:

   سلام
   وقت بخیر
   بله، این کار قابل انجام است. همکاران ما در واحد فنی پشتیبانی هاست و دامنه شما را در انجام این کار یاری می نمایند.
   با تشکر

 2. مریم جوادی گفت:

  برای سرور مجازی چی سفارش بدم؟

  • پشتیبانی توشن گفت:

   سلام
   وقت بخیر
   سرورهای مجازی در پلن های متفاوت برای پلتفرم های گوناگون نظیر ویندوز و لینوکس در ایران، ۳ کشور اروپایی و امریکا قابل ارائه است. لطفا از طریق سایت توشن پلن مورد نظر خود را انتخاب و سفارش خود را ثبت نمایید.
   با تشکر

 3. نوید امینی گفت:

  سلام. تفاوت بین لایسنس اورجینال و اشتراکی چی هست؟ آیا لایسنس اشتراکی تمامی قابلیت های لایسنس اورجینال را دارد؟

  • پشتیبانی توشن گفت:

   سلام
   وقت بخیر
   لایسنس های اورجینال توسط شرکت صادر کننده ارائه شده و قابلیت پشتیبانی غیر مستقیم را برای کاربران فراهم می نماید. همچنین لایسنس های اورجینال به دلیل اتصال مستقیم به سرور های شرکت صادر کننده کاملا ایمن بوده و امکان قطعی برای دریافت لایسنس وجود ندارد. لایسنس های اشتراکی توسط شرکت توشن از طریق سرور های این شرکت به کاربران ارائه شده و تمامی ویژگی ها لایسنس اورجینال را پشتیبانی می نماید. اما این لایسنس ها شامل هزینه راه اندازی اولیه هستند و برای نصب هر لایسنس نیاز به اجرای اسکریپ فراهم شده توسط شرکت توشن است.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 1 =

سوالات خود را از ما بپرسید!

لطفا پیش از ارسال دیدگاه، چند مورد زیر را مطالعه نمایید:

- دیدگاه خود را به زبان فارسی ارسال نمایید.
- به دیدگاه کاربران دیگر احترام بگذارید، پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، تایید نخواهند شد.
- از ارسال لینک‌ سایت های شخصی و ارائه اطلاعات شخصی در متن دیدگاه پرهیز فرمایید.
- موارد مرتبط با بخش پشتیبانی را از طریق مرکز پشتیبانی مطرح فرمایید تا در اسرع وقت بررسی شوند.

گارانتی آپتایم 99.9%

گارانتی آپتایم 99.9%

ما آپتایم وبسایت و تمامی سرویس های شما را در هر شرایطی به صورت 100 درصد تضمین میکنیم!

امنیت و حفظ حریم خصوصی

امنیت و حفظ حریم خصوصی

توشن سرویس دهنده هاست ایرانی با زیرساخت S.O.C جهت کنترل امنیت اطلاعات کاربران

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان توشن در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت گذاری به مشتریان عزیز می باشند

بهترین سرویس ، کمترین قیمت

برخی از مشتریان خدمات مجموعه توشن

برخی از مشتریان توشن!

افتخار میکنیم که به ما اعتماد کرده اید...

برخی نظرات مشتریان توشن

نظرات شما مشوق ماست...

مرکز آموزش توشن

مقالات لایسنس کلود لینوکس

اینستاگرام توشن را دنبال کنید...
تماس سریع