گواهی SSL بین المللی

قصد خرید گواهی SSL بین المللی را دارید؟ فروش انواع گواهینامه SSL بدون محدودیت برای دامنه های مختلف شامل ir و دامنه های بین المللی نظیر com net org و ...

گواهی SSL بین المللی

ثبت و تمدید سریع دامنه...

جهت خرید سرور ترید و بایننس اینجا کلیک کنید

گواهی SSL بین المللی

گواهی SSL یک گواهینامه دیجیتال است که وظیفه ایجاد ارتباط امن و رمزنگاری شده بین کاربران سایت و مخصوصا فروشگاه ها با سرور میزبان را دارد. همچنین از لحاظ SEO و امنیت اطلاعات گوگل به سایت هایی که از این گواهی پشتیبانی کنند امتیاز بالاتری می دهد. شایان ذکر است مجموعه توشن جهت حمایت از کسب و کار های نوپا و شرکت های با بودجه محدود، به تمامی سوریس های هاست و میزبانی وب تهیه شده از این شرکت گواهینامه SSL رایگان اختصاص خواهد داد. گواهینامه SSL چندین نوع دارد که در ادامه به توضیح هر کدام خواهیم پرداخت.

 

ssl

گواهی ssl SSL

 • فعال سازی آنی :دارد
 • عدم وجود محدودیت در تعداد کاربران فعال :دارد
 • امکان تغییر آی پی :دارد
 • بروزرسانی خودکار :دارد
 • خدمات نصب و راه اندازی اولیه :دارد
 • پشتیبانی 24 ساعته توشن :دارد
 • سفارشی سازی اختصاصی :دارد
سفارش آنلاین

Domain Validation (DV) SSL Certificate

 

این گواهینامه جهت اعتبار سنجی دامنه استفاده می شود به طوری که هم از لحاظ سرعت راه اندازی و هم از لحاظ امنیتی به نسبت دیگر گواهینامه ها سریعتر و امن تر می باشد.
گواهینامه های اعتبار سنجی دامنه و یا (Domain Validation (DV به نسبت مابقی گواهینامه ها همچون (Organisation Validation (OV و یا (Extended Validation (EV بسیار عالی هستند زیرا رمزنگاری مقرون به صرفه ای را ارائه می دهند که به راحتی قابل دستیابی و استقرار هستند.جهت فعالسازی گواهینامه DV تنها کافیست که به شرکت ارائه دهنده نشان دهید که مالک دامنه شما هستید تا به راحتی و در کسری از زمان گواهینامه شما راه اندازی شود.

اعتبار سنجی جهت راه اندازی گواهینامه DV از سه طریق قابل انجام است :

 

اعتبارسنجی مبتنی بر ایمیل : در این روش شرکت ارائه دهنده گواهینامه از طریق ایمیلی که در whois دامنه شما وجود دارد و یا پنج آدرس ایمیل دیگری که بر روی دامنه شما تنظیم شده است ، دامنه شما را اعتبار سنجی می کند.به این صورت که ایمیلی برای شما ارسال می شود و تنها کافیست که آن را تایید کنید تا مراحل نصب و راه اندازی گواهینامه شما انجام شود.
اعتبار سنجی از طریق ارسال فایل : در این روش فایلی برای شما ارسال می شود و شما پس از قرار دادن آن در مسیر اصلی هاست خود به شرکت اعلام میکنید که فایل قرار گرفته تا آنها شروع به اسکن سایت شما بکنند و در صورت وجود فایل گواهینامه شما تایید می شود.
اعتبارسنجی از طریق رکورد CNAME دامنه : شرکت ارائه دهنده گواهینامه یک کد ارسال می کند که باید در قسمت مدیریت رکورد های DNS دامنه ، کد را به عنوان رکورد CNAME قرار دهید و اعلام کنید تا سایت رو شروع به اسکن کنند.پس از اسکن رکورد های DNS و تایید اعتبار رکورد ، گواهینامه شما به صورت خودکار فعال خواهد شد.
اگر یک وبسایت بدون ساب دامنه دارید به شما توصیه می کنیم که از این گواهینامه اسفاده کنید، در غیر این صورت می توانید از طیف وسیعی از گواهینامه های SSL که توسط توشان ارائه می شود استفاده کنید.
در نظر داشته باشید راه اندازی تمامی گواهینامه های SSL توسط کارشناسان توشان به صورت رایگان انجام می شود.

 

Organization Validation (OV) SSL Certificate

 

گواهینامه ssl سازمانی نوعی از گواهینامه ssl می باشد که برای اعتبار سنجی شرکت ها و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. هدف اصلی گواهی OV SSL رمزنگاری اطلاعات حساس وب سایت / تجارت و کاربر است که برای معاملات استفاده می شود. این محصول با امضای ۲۰۴۸ بیتی و رمزگذاری قدرتمند ۲۵۶ بیتی ارائه می شود. همچنین نام سازمان را در آدرس بار مرورگز شما و در کنار آدرس سایت نشان می دهد ، این یک نشانگر اعتماد است که نشان می دهد وبسایت و یا شرکت شما کاملا قانونی است و به مشتری اطمینان می دهد که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده، محرمانه باقی می مانند. این امر باعث افزایش اعتماد به نفس مشتری می شود، بنابراین باعث اعتماد بیشتر مشتریان به وبسایت شما و استفاده هر چه بیشتر از امکانات وبسایت شما برای مشتریانتان می شود.
همچنین گواهی OV SSL از وب سایت شما در برابر حملات فیشینگ محافظت می کند و هکرها و مهاجمین را در معرض خطر قرار می دهد.
در نظر داشته باشید که گواهینامه OV SSL به نسبت گواهینامه DV SSL برای مشاغل آنلاین، اعتماد بیشتری را برای مشتر جلب می کند.
تایید گواهینامه OV SSL نیاز به ارسال مدارک ثبتی شرکت به همراه تایید دامنه می باشد.

 

مراحل تایید گواهی SSL سازمانی:


در مرحله اول دامنه شما از سه طریق زیر توسط سازمان صادر کننده گواهینامه مورد تایید قرار میگیرد :

 • اعتبارسنجی از طریق ایمیل
 • اعتبار سنجی از طریق ارسال فایل
 • اعتبارسنجی از طریق رکورد CNAME دامنه


سپس از طریق ایمیل درخواست مدارک زیر را از شما خواهند کرد :

 • روزنامه رسمی ترجمه شده شرکت
 • مشخصات حقیقی ترجمه شده کلیه سهامداران شرکت
 • گردش حساب بانکی حساب شرکت در یکی از بانک های معتبر ایرانی

 

در نظر داشته باشید که جهت راه اندازی این گواهینامه با واحد فروش شرکت از طریق تیکت و یا شماره های تماس به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته تماس حاصل نمایید.

 

Extended Validation (EV) SSL Certificate

 

امنیت تجارت آنلاین با رمزگذاری و اعتبار بالا:


گواهینامه های SSL Validation Extension سطح بالای ایمنی و امنیتی را ارائه می دهد که در نهایت باعث افزایش اطمینان مشتری می شود. گواهینامه EV SSL امنیت پیشرفته ای را در برابر حملات فیشینگ ، کلاهبرداری از طریق ایمیل و سایر حملات سایبری ایجاد می کند.
این گواهینامه، نام شرکت شمارا در کنار آدرس وبسایت در مرورگر به رنگ سبز نشان می دهد که نشان دهنده اعتبار شرکت و یا سازمان شما می باشد. این گواهینامه در نهایت اطمینان نسبت به وب سایت شما را افزایش می دهد که منجر به پیشرفت در صنعت شما خواهد شد.
گواهینامه EV تحت عنوان Multi Domain و یا چند دامنه شناخته می شود که نه تنها دامنه بلکه تمامی ساب دامنه هایتان را پوشش خواهد داد.
مراحل اعتبار سنجی گواهینامه های EV سخت تر است و در مقایسه با گواهینامه های DV و OV زمان بیشتری می برد. به طور کلی ، سازمان صادر کننده گواهینامه، ابتدا با بررسی اطلاعات ثبت دامنه ، آن را تایید می کند. پس از آن از خریدار می خواهد که مدارک تجاری خود را ارائه کند.
جهت مشاوره برای خریداری این گواهینامه با شماره های شرکت در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز تماس حاصل نمایید.

 

Wildcard SSL Certificate

 

گواهی نامه Wildcard SSL برای سایت های معمولی با چندین زیر دامنه می باشد و دلیلی آن پشتیبانی این نوع گواهینامه ها از بی نهایت زیر دامنه و یا ساب دامین می باشد.در این نوع از گواهینامه های پایه و اساس بر مبنای امنیت در پروتکل HTTPS می باشد. گواهینامه های Wildcard بر اساس سطح اعتبارسنجی ، تعداد دامنه و تعداد سرورهای قابل استفاده با آنها طبقه بندی می شوند، بنابراین انواع کارتهای wildcard وجود دارد که می توانند چندین دامنه ، چندین سرور را ایمن سازند و اعتبار سنجی متفاوتی را ارائه دهند.
صدور این نوع گواهینامه های آسان بوده و تنها با چند کلیک از طریق سایت توشان می توانید آنها را تهیه کنید.

در صورت بروز هرگونه سوال و یا نیاز به پشتیبانی کافیست از طریق تیکت و یا شماره تماس های شرکت توشان با کارشناسان واحد پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته در تماس باشید.

 

Multi-Domain (SAN) SSL Certificate

 

این گواهینامه برای تامین امنیت چندین دامنه از طریق یک گواهینامه می باشد که این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون صرف هزینه و وقت برای راه اندازی هر گواهینامه برای هر دامنه، از یک گواهینامه برای چند دامنه استفاده نمایید.
نحوه اعتبار سنجی این گواهینامه به این صورت است که در ابتدا دامنه اعتبار سنجی می شود و در بعضی از سازمان های صادر کننده این گواهینامه، نحوه اعتبار سنجی مانند گواهینامه های OV و یا DV می باشد. اعتبارسنجی دامنه یک فرآیند تک مرحله ای است که مستلزم سازمان صدور گواهینامه می باشد که تأیید می کند شخص یا شخص متقاضی صدور گواهینامه SAN در واقع مالک دامنه ثبت شده است یا خیر. این با گواهینامه OV متفاوت است ، که با تأیید نام و نام خانوادگی ، آدرس فیزیکی و شماره تلفن سازمان شما واقعی است.

 

Multi-Domain Wildcard SSL Certificate

 

این نوع از گواهی نامه ها به طور عمده برای سازمان ها و یا شرکت هایی که چندین دامنه و زیر دامنه ( ساب دامین ) دارند مورد استفاده قرار میگیرد.
در این نوع گواهینامه شما می توانید هم از نوع OV که برای اعتبار سنجی سازمان ها و یا شرکت ها می باشد استفاده کنید و هم از نوع DV که برای اعتبار سنجی دامنه می باشد به طور همزمان استفاده نمایید و در کنار تمام این ها از هر تعداد زیر دامنه ای که دارید نیز استفاده نمایید.
مراحل اعتبار سنجی گواهینامه های OV به طور عمومی حداقل سه روز زمان می برد و لی در این نوع گواهینامه در کسری از روز شما دسترسی به گواهینامه خود بر روی تمامی دامنه ها و زیر دامنه هایتان خواهید داشت.

 

PositiveSSL

 

صدور این گواهینامه در زمره گواهینامه هایی است که به راحتی و تنها با چند کلیک راه اندازی می شود و مناسب وبلاگ ها، سایت های شخصی و شرکتی می باشد که نیاز به صرف وقت و هزینه ندارند و به راحتی گواهینامه خود را تهیه میکنن.

از جمله مزایای این گواهینامه می توان به :

 • بهترین گزینه با امنیت بسیار بالا برای سایت های شخصی و وبلاگ ها
 • اعتبار سنجی تنها از طریق دامنه و تنها با چند کلیک ساده
 • استفاده تنها برای یک دامنه
 • رمزنگاری ۲۵۶ بیتی

Personal SSL

 

این نوع لایسنس ساده ترین و سریع ترین نوع SSL می باشد که در کسری از دقیقه ثبت و راه اندازی می شود.از مطرح ترین سازمان های صادر کننده این نوع گواهینامه می توان به Letsencrypt اشاره کرد که تمامی دامنه ها و زیر دامنه ( ساب دامین ) ها را پشتیبانی میکند و از طریق کنترل پنل هاست تنها با چند کلیک فعال می شود.

پاسخ سوالات خود را اینجا بگیرید!

سوالات متداول

6 پاسخ به “گواهی SSL بین المللی”

 1. بابک میرابراهیمی گفت:

  خوبین؟
  ایران تحریم نیست؟یعنی من اگر دامنه .com داشته باشم ولی سرورم ایران باشه مشکلی پیش نمیاد؟
  اگر مشکلی پیش نمیاد سفارشو بزارم.

  • پشتیبانی توشن گفت:

   سلام
   وقت بخیر
   هیچ گونه مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد و تامین کننده دامنه شرکت توشن همواره به کاربران ایرانی سرویس می دهد.
   با تشکر

 2. علی مقدم گفت:

  بابا این سخته فعال کردنش.
  برام فعالش میکنید دوستان محترم توشن ؟سرویسو من از جای دیگه گرفتم که اونا اصلا پاسخگو نیستن

  • پشتیبانی توشن گفت:

   سلام
   وقت بخیر
   گواهی SSL شما توسط شرکت توشن فعال سازی می گردد. همکاران فنی ما در شرکت توشن شما را همراهی می نمایند. لطفا از طریق تیکت و یا تماس تلفنی به شماره ۰۲۱۹۱۰۰۶۹۹۶ با ما در ارتباط باشید.
   با تشکر

 3. محسن دارایی گفت:

  سلام. آیا فعال سازی SSL در همان لحظه سفارش انجام می شود؟ آیا شرکت شما راه اندازی را انجام می دهد؟

  • پشتیبانی توشن گفت:

   سلام
   وقت بخیر
   سرویس شما برای گواهینامه SSL دامنه و استفاده شخصی در لحظه فعال می گردد. برای برخی دیگر از گواهینامه ها نظیر گواهی SSL شرکتی و سازمانی با نوار سبز در قسمت URL نیاز به پردازش مدارک شرکت است و زمان تقریبی صدور این گواهینامه بین ۳ الی ۱۲ روز کاری بسته به نوع گواهینامه سفارش داده شده متغیر است.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =

سوالات خود را از ما بپرسید!

لطفا پیش از ارسال دیدگاه، چند مورد زیر را مطالعه نمایید:

- دیدگاه خود را به زبان فارسی ارسال نمایید.
- به دیدگاه کاربران دیگر احترام بگذارید، پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، تایید نخواهند شد.
- از ارسال لینک‌ سایت های شخصی و ارائه اطلاعات شخصی در متن دیدگاه پرهیز فرمایید.
- موارد مرتبط با بخش پشتیبانی را از طریق مرکز پشتیبانی مطرح فرمایید تا در اسرع وقت بررسی شوند.

گارانتی آپتایم 99.9%

گارانتی آپتایم 99.9%

ما آپتایم وبسایت و تمامی سرویس های شما را در هر شرایطی به صورت 100 درصد تضمین میکنیم!

امنیت و حفظ حریم خصوصی

امنیت و حفظ حریم خصوصی

توشن سرویس دهنده هاست ایرانی با زیرساخت S.O.C جهت کنترل امنیت اطلاعات کاربران

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان توشن در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت گذاری به مشتریان عزیز می باشند

بهترین سرویس ، کمترین قیمت

برخی از مشتریان خدمات مجموعه توشن

برخی از مشتریان توشن!

افتخار میکنیم که به ما اعتماد کرده اید...

برخی نظرات مشتریان توشن

نظرات شما مشوق ماست...

مرکز آموزش توشن

مقالات گواهی SSL بین المللی

اینستاگرام توشن را دنبال کنید...
تماس سریع