بهترین سرور مجازی اروپا کدام است و از کجا بخریم؟

جهت خرید سرور ترید و بایننس اینجا کلیک کنید

بهترین سرور مجازی اروپا کدام است و از کجا بخریم؟

بهترین سرور مجازی اروپا کدام است و از کجا بخریم؟

بهترین سرور مجازی اروپا را از کجا بخریم؟ چنانچه به سرور مجازی در خارج از کشور نیاز داشته باشید و اروپا را مد نظر قرار داده باشید، حتما برای شما هم سوال شده است که بین کشور های ازوپایی نظیر آلمان، هلند، فنلاند، فرانسه و … کدام کشور بهترین بازدهی را برای اتصال کاربران ایرانی دارد و بهترین سرعت را ارائه می دهد. باید به این مورد توجه داشته باشید که شما میتوانید سرور مجازی خارجی را از هر کشوری که مد نظر داشته باشید تهیه کنید و در عمل محدودیتی برای خرید سرور مجازی از هر کشورری نخواهید داشت ولی با توجه به فاصله کم کشور های اروپایی نسبت به آمریکا، انگلیس، کانادا و استرالیا از کشور ایران، منطقی است که به دنبال سرور های نزدیک تر باشید چرا که فاصله جغرافیایی در سرعت دسترسی و ارتباط با سرور ها از کشورهای مختلف تاثیر گذار خواهد بود و هر کشور با توجه به فاصله ای که بین مبدا و مقصد وجود دارد پینگ تایم یا زمان پاسخگویی متفاوتی خواهد داشت. در ادامه بهترین کشور های اروپایی برای خرید سرور مجازی را اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید

برای خرید سرور بورس توشن اینجا کلیک کنید

سرور مجازی یا VPS چیست؟

سرور مجازی یا VPS مخفف عبارت Virtual Private Server است که از آن به سرور مجازی اختصاصی هم یاد می شود. VPS در اصل یک کامپیوتر همیشه روشن است که در محیطی با شرایط خاص نگاه داری و دسترسی به اینترنت پر سرعت به نام مرکز داده یا Data Center میزبانی می شود. با توجه به اینکه تنها با کسب جواز خاص و داشتن شرایط خاص وارد مرکزداده میشود شد، دسترسی فیزیکی به این سرور ها امکان پذیر است و کاربرانی که این سرور ها را اجاره یا خریداری میکنند در اصل نگاه داری آن ها را به دیتاسنتر و شرکتی که نمایندگی آن را دارد واگذاری می کنند و خود به صورت از راه دور و مجازی به این سرور ها متصل می شوند. این سرور ها به صورت ۲۴ ساعته روشن هستند و از هر کجا و هر زمانی امکان اتصال به آن ها وجود دارد. جهت مشاهده لیست سرور های مجازی ای که توسط شرکت توشن قابل ارائه است به صفحه سرور مجازی مراجعه نمایید.

معرفی بهترین کشورها برای خرید سرور مجازی ویندوز اروپا Windows VPS

منظور از سرور مجازی اروپا چیست؟

مهم است در گام نخست تفاوت سرور مجازی اروپا با دیگر سرور  های مجازی را بدانید. در یک دسته بندی کلی بر اساس موقعیت جغرافیایی کشوری که سرور ها در آن میزبانی می شوند می توان گفت سرور های مجازی بر اساس قاره ای که در آن میزبانی می شود دسته بندی می شود. در ایران ۳ دسته بندی سرور مجازی آسیا، سرور مجازی آمریکا و سرور مجازی اروپا بیشترین مخاطب را دارد.  در دسته بندی کوچک تر بر اساس کشوری که سرور ها در آن قرار دارند نام گذاری می شوند. برای مثال در  دسته بندی اروپا می توان گفت سرور مجازی آلمان، سرور مجازی فنلاند، سرور مجازی فرانسه و سرور مجازی هلند بیشترین تقاضا را در ایران دارند چرا که تحریم ها بر روی آن ها اثری ندارد و از لحاظ کیفیت و فاصله به ایران در اولویت هستند. جالب است که بدانید سرور های اروپا قیمت مناسبی هم برای کاربران ایرانی دارند و مشکلی از لحاظ بلاک کردن کاربران ایرانی بر روی آن ها مشاهده نشده است و می توانید با خیالی آسوده از آن ها استفاده کنید.

 

مزایای خرید سرور مجازی آلمان

سرور مجازی آلمان بیشترین متقاضی را در سال های اخیر داشته است. کشور آلمان Germany با جمعیت ۸۰ میلیون نفری خود از کشور های بزرگ و پیشرفته اروپاست که پیشرو در تکنولوژی مختلف من جمله میزبانی سرور مجازی و اختصاصی است. آلمان با فاصله ۵۱۰۰ کیلومتری از ایران سال هاست در زمینه ارائه سرور مجازی و سرور اختصاصی از جایگاهی خاص بین کشورهای اروپایی برخوردار و می توان گفت آلمان از قدیمی ترین کشور هایی است که خدمات میزبانی به ایران ارائه میکرده است. از نظر جغرافیایی آلمان از شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند مرز مشترک دارد.  مراکز داده Data Center  این کشور در چند شهر بزرگ آن من جمله برلین Berlin مرکز این کشور قرار دارند و در صورتی که نیاز به خرید سرور مجازی آلمان دارید شرکت توشن بهترین گزینه برای خرید مطمئن با نماد اعتماد برای کاربران ایرانی است. VPS آلمان از شرکت های مختلف بین المللی نظیر هتزنر، لیزوب و … قابل ارائه است و کاملا مناسب انجام کارهای مختلف کاربران ایرانی است. در صورتی که شرکت بازرگانی و صرافی دارید و یا اینکه در زمینه واردات و صادرات فعالید و یا حتی در زمینه خرید و فروش رمز ارز فعالیت می کنید و نیاز به آی پی ثابت آلمان دارید استفاده سرور مجازی آلمان تمامی نیاز های شما را برطرف خواهد کرد.

بهترین سرور مجازی اروپا کدام است و از کجا بخریم؟

مزایای خرید سرور مجازی هلند

سرور مجازی هلند در جایگاه دوم پر سفارش ترین سرور های اروپا قرار گرفته است. کشور هلند یا Netherlands  در فاصله ۵۵۰۰ کیلومتری از کشور ایران از دیگر کشورهای اروپایی است که توانسته است با ارائه سرور های با کیفیت و میزبانی چندین دیتاسنتر معروف بین المللی در مرکز خود، توجه ایرانی ها ا به خود جلب کند. جمعیت این کشور در حدود ۱۷ میلیون نفر است و از شرق با آلمان، از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از راه دریا با بریتانیا همسایه است. آمستِردام پایتخت و پرجمعیت ترین شهر کشور هلند است که در استان هلند شمالی در غرب هلند واقع شده است. در صورتی که قصد خرید سرور مجازی هلند را دارید شرکت توشن امکان ارائه سرور مجازی با سیستم عامل ویندوز و یا لینوکس با بهترین کیفیت را از این کشور به کاربران ایرانی دارد. در صورتی که شرکت بازرگانی و صرافی دارید و یا اینکه در زمینه واردات و صادرات فعالید و یا حتی در زمینه خرید و فروش رمز ارز فعالیت می کنید و نیاز به آی پی ثابت هلند دارید استفاده سرور مجازی هلند تمامی نیاز های شما را برطرف خواهد کرد.

 

 راهنمای خرید سرور مجازی ویندوز اروپا از کشور فنلاند

در جایگاه سوم سرور های کشور فنلاند متقاضیان زیادی دارند که سیر افزایش سفارش های خرید از این کشور کاملا صعودی است. کشور فنلاند یا  Finland در فاصله ۴۶۰۰ کیلومتری از ایران با جمعیت کم ۶ میلیون نفری خود از کشور های پیشگام در ارائه سرورهای مجازی با سیستم عامل ویندوز و لینوکس است که در سال های اخیر از کشور هایی بوده است که کاربران ایرانی توجه زیادی را به آن داشته اند. جمهوری فنلاند در شمال اروپا قرار دارد و بیشتر دیتاسنتر های آن در مرکز آن و در شهر هلسینکی قرار گرفته اند. فنلاند از شمال با نروژ، از شرق با روسیه، از غرب با سوئد مرز زمینی دارد. شرکت توشن سرور مجازی فنلاند را با قیمت مناسب و بهترین کیفیت و آپتایم به کاربران خود ارائه می دهد. در صورتی که شرکت بازرگانی و صرافی دارید و یا اینکه در زمینه واردات و صادرات فعالید و یا حتی در زمینه خرید و فروش رمز ارز فعالیت می کنید و نیاز به آی پی ثابت فنلاند دارید استفاده سرور مجازی هلند تمامی نیاز های شما را برطرف خواهد کرد.

بهترین سرور مجازی اروپا کدام است و از کجا بخریم؟

مزایای استفاده از سرور مجازی اروپا

 1. دسترسی به اینترنت پر سرعت بین المللی از طریق اتصال از راه دور.
 2. امکان اتصال از طریق موبایل های هوشمند، تبلت و کامپیوتر از هر کجا.
 3. دسترسی ۲۴ ساعته و بدون قطعی به سرور ها.
 4. قابلیت نصب سیستم عامل محبوب ایرانی ها یا همان Windows که تمامی ما تجربه کار با آن را داریم.
 5. عبور از تحریم ها و محدودیت هایی که برای کاربران ایرانی در نظر گرفته شده است.
 6. امکان فعالیت به عنوان یک شهروند از کشوری که سرور در آن میزبانی می شود.
 7. سرعت دسترسی بهتر از خارج از کشور و سرور های گوگل
 8. امکان میزبانی نرم افزار ها و اپلیکیشن های نوشته شده با Microsoft dot net و دیگر زبان ها برنامه نویسی
 9. امکان میزبانی و دسترسی به پایگاه داده Microsoft SQL server و دیگر پایگا های داده معروف
 10. امن ترین، سریع ترین و روان ترین سیستم عامل برای کار از راه دور با محیط گرافیکی GUI
 11. استفاده از منابع سخت افزاری و نرم افزاری کاملا اختصاصی
 12. امکان استفاده از سیستم عامل به صورت کامل و با کاربر Administrator
 13. قابلیت نصب انواع نرم افزار هایی که بر روی سیستم عامل ویندوز قابل نصب هستند
 14. پینگ تایم و زمانی دسترسی مناسب برای ایران
 15. مناسب برای اجرای نرم افزارهایی که نیاز به دسترسی به اینترنت پر سرعت و فعالیت ۲۴ ساعته دارند.

به این مطلب امتیاز بدهید:
5/5 - (1 امتیاز)
برای خرید سرور بورس توشن اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالات خود را از ما بپرسید!

لطفا پیش از ارسال دیدگاه، چند مورد زیر را مطالعه نمایید:

- دیدگاه خود را به زبان فارسی ارسال نمایید.
- به دیدگاه کاربران دیگر احترام بگذارید، پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، تایید نخواهند شد.
- از ارسال لینک‌ سایت های شخصی و ارائه اطلاعات شخصی در متن دیدگاه پرهیز فرمایید.
- موارد مرتبط با بخش پشتیبانی را از طریق مرکز پشتیبانی مطرح فرمایید تا در اسرع وقت بررسی شوند.

بهترین سرویس ، کمترین قیمت

برخی از مشتریان خدمات مجموعه توشن

برخی از مشتریان توشن!

افتخار میکنیم که به ما اعتماد کرده اید...

اینستاگرام توشن را دنبال کنید...
تماس سریع