چند توصیه تجربی و عملی برای سرخطی زدن در بورس

جهت خرید سرور ترید و بایننس اینجا کلیک کنید

چند توصیه تجربی و عملی برای سرخطی زدن در بورس

چند توصیه تجربی و عملی برای سرخطی زدن در بورس

سر خطی زدن در بورس یکی از پر سود ترین و مهیج ترین کارهایی است که برای افرادی که در بازار بورس داخلی معامله می کنند از اهمیت فوق العاده ای نیز برخوردار است. در حال حاضر سامانه بورس و  اوراق بهادار ایران به نوعی فعالیت می کنند که کاربران در مدت محدود می توانند بر اساس اولویت زمان ثبت سفارش، اقدام به خرید و یا فروش سهم مد نظر را کنند. با توجه به این محدودیت ها در نماد های پر تقاضا و وجود صف طولانی برای خرید عملا بیش از ۹۰ درصد از شرکت کنندگان ممکن است موفق به خرید سهام به تعداد دلخواه خود نشوند.

برای خرید سرور بورس توشن اینجا کلیک کنید

در این موارد در صورتی که سریع عمل نکنید و از ابزار های کمکی نظیر سرور بورس برای سرخطی استفاده نکنید، صف های چند میلیونی با هزاران سفارش جلوی شما قرار می گیرد و به نظر نمی رسد تا آخرین لحظه بازار نیز نوبت به سفارش شما برسد. اما سرخطی زدن در بورس کار به هیچ وجه ساده ای نیست و انتظار مسابقه ای سرعتی و تنگاتنگ را داشته باشید. در ادامه قصد داریم چند ترفند سرخطی زدن را به شما آموزش دهیم. این آموزش سرخطی زدن تا جای ممکن به نوعی طراحی شده است که بتواند کارایی داشته باشد. در ادامه با ما همراه باشید.

سرخطی زدن در بورس یعنی چه؟

سرخطی زدن در بورس اصطلاحی است که در سایت های مخنلف بورسی مورد استفاده قرار می گیرد و به این معنی است که شما به عنوان اولین کاربر جزو نفرات اول در صف های خرید و فروش سهام باشید. بله، همانطور که گفته شد هم در خرید و هم در فروش می توانید سرخطی بزنید و با اول شدن در صف موفقیت خود را در معامله سهام نماد های پر تقاضا قطعی و ۱۰۰ درصدی کنید. البته همانطور که اشاره شد اول شدن بین ۱۰۰ میلیون درخواست و یا بیشتر کار آسانی نیست و نیاز به استفاده از سرور مجازی بورس و ربات سرخطی زن دارد تا سفارش های خود را بتوانید در کمترین زمان به هسته بورس برسانید.

در حال حاضر نوبت دهی به سفارش ها با دقت میلی ثانیه انجام می شود لذا در هر ثانیه می توانند بیش از ۱۰۰۰ نفر در جلوی شما قرار گیرند. این مثال تئوری است و در عمل بیش از این تعداد سفارش در صف قرار داده می شود چرا که در هر میلی ثانیه ممکن است چندین سفارش ارسال شود.

ساعت دقیق سفارش گزاری برای سرخطی

برای سرخطی زدن در بازار بورس باید سحر خیز باشید و در اول صبح و قبل از شروع ساعت کاری بازار بورس سفارش خود را در ثانیه های اول ثبت کنید. ساعت کاری بازار بورس ساعات ۹ الی ۱۲ و نیم در روزهای اداری و به غیر از ۵ شنبه ها است. ولی به جای ساعت ۹ شما اگر قصد سرخطی زدن را دارید باید راس ساعت ۸:۴۵ که آغاز سفارش گیری و تشکیل صف خرید درخواست خود را ارسال کنید تا جز اولین ها باشد، لذا بهتر است حداقل نیم ساعت زودتر به سرور مجازی بورس خود وارد شوید و تنظیمات ربات سرخطی زن را انجام دهید و صفحات ثبت سفارش را آماده و باز کنید و منتظر ساعت شروع سفارش گیری شوید.

چند توصیه تجربی و عملی برای سرخطی زدن در بورس

همانطور که قبل تر هم اشاره کردیم مسابقه ای سرعتی در پیش رو خواهید داشت و حتی چند صدم ثانیه تاخیر هم در ثبت سفارش می تواند شما را هزاران سفارش عقب بیاندازد. 

کارگزاری های خصوصی و خلوت تر، بهترین گزینه

تعداد زیادی از کاربران از کارگزاری های معروف نظیر آگاه، مفید و فارابی استفاده می کنند. این کارگزاری ها با توجه به تعداد زیاد کاربرانی که دارند معمولا در ساعات پیک سفارش گیری با کندی رو به رو می شوند و این کندی ممکن است باعث شود شما سرخطی عرضه اولیه آن روز را از دست بدهید که چرا که یک الی دو ثانیه بیشتر این فرصت برای شما پیش نمی آید. همچنین طبق نظرات تجربی کاربران سرور مجازی بورس توشن، اکثرا در این کارگزاری های پر کاربر سفارش هایی هم که سر زمان ثبت می شود با چند ثانیه ( در مواردی حتی چند دقیقه! ) تاخیر در صف ثبت می شوند.

مورد دیگری که وجود دارد این است که معمولا کارگزاری ها بخشی برای مشتریان VIP خود دارند که این مشکلات را ندارد ولی چنانچه بخواهید در این بخش وارد شوید احتمالا به سرمایه های میلیاردی نیاز دارید که ما و اکثر کاربران دیگر همچین سرمایه ای نداریم پس بهترین گزینه همان استفاده از سرور بورس و اینترنت پر سرعت و با کیفیت آن است. حال چند بار گفتیم سرور بورس ولی ممکن است برخی از شما عزیزان با این سرور ها آشنا نباشید پس در ادامه از سرور بورس و امکانات آن  خواهیم گفت.

سرور مجازی بورس، بهترین گزینه برای سرخطی زدن

سرور های مجازی بورس، کامپیوتر های پیشرفته ای هستند که به صورت ۲۴ ساعته روشن هستند و دسترسی به اینترنت پر سرعت و با پینگ صفر الی یک میلی ثانیه دارند. شما با اتصال به این سرور ها می توانید از این امکانات منحصر به فرد آن ها استفاده کنید. البته برخی کاربران فکر می کنند با صرف هزینه بیشتر می توانند یک اینترنت خانگی با کیفیت مشابه تهیه کنند، این طرز فکر اشتباه است چرا که در بستر سیم های مسی و اینترنت های وایرلس اصلا امکان ارائه اینترنت با سرعت و کیفیت مشابه وجود نخواهد داشت.

تصویر نمونه سرعت سرور بورس با پورت ۱۰G

در اینترنت های خانگی در حال حاضر متوسط زمان پینگ تایم به سرور های کارگزاری بورس در حدود ۴۰ الی ۱۰۰ میلی ثانیه است که برای کارهای معمولی و گشت و گذار در اینترنت مناسب است ولی زمانی که بحث سرخطی زدن می شود ، حتی در یک میلی ثانیه هم ممکن است چند هزار نفر از شما جلو بیافتد.

سرور های بورس توشن کمترین میزبان پینگ تایم را به سرور های بورسی دارند و پینگ این سرور ها در حدود ۰ الی یک میلی ثانیه به سرور های کارگزاری هاست. این میزان پینگ به شما کمک می کند که بدون وقفه و در حداقل زمان درخواست خود را به سرور های کارگزاری ارسال کنید و در جایگاه های اول قرار گیرد. با توجه به نوسان پینگ تایم در اینترنت های معمولی و یا شرکتی، عملا در حال حاضر افرادی که نفر اول در صف های خرید عرضه اولیه سهام هستند همین افرادی هستند که از سرور مجازی بورس استفاده می کنند. لذا در صورتی که میخواهید به صورت حرفه ای در بازار بورس کار کنید و درآمد کسب کنید لازم است یک سرور مجازی بورس با کیفیت تهیه کنید.

در سرخطی زدن پینگ مهم است یا سرعت اینترنت و سخت افزار؟

در سرخطی زدن پینگ تایم از مهم ترین عوامل است که نیاز به تهیه سرور مجازی بورس را توجیح می کند. البته سرعت اینترنت و پایداری آن نیز بسیار مهم است و سخت افزار و منابع سرور نیز به شما اجازه میدهد که از سرعت ارائه شده نهایت استفاده را ببرید. کاربر های حرفه ای بورس در کنار این موارد از ربات سرخطی بورس نیز استفاده می کنند که تاثیر زیادی در زدن سرخطی موفق دارد.

سرور بورس، انتخاب حرفه ای ها

سرور مجازی بورس توشن بهترین گزینه از یک شرکت معتبر ایرانی است که ارائه دهنده سرور های پر سرعت از کشور های مختلف بوده و شما با تهیه این سرور ها با قیمت مناسب و ارزان، علاوه بر دسترسی به اینترنت پر سرعت تا ۱۰۰ مگابایت بر ثانیه و بدون محدودیت، به پینگ تایم صفر الی یک میلی ثانیه ای به سرور های سایت های کارگزاری بورسی و دیگر سایت های داخلی دسترسی داشته باشید. این سرور ها با سخت افزار قدرتمند، به همراه پر سرعت ترین اینترنت ایران به طور کامل نیاز های شما برای زدن سرخطی خوب را برآورده خواهند کرد.

جدول مقایسه سرعت و امکانات سرور مجازی بورس با اینترنت خانگی / شرکتی

جدول مقایسه سرعت اینترنت خانگی و سرور مجازی بورس

به این مطلب امتیاز بدهید:
5/5 - (1 امتیاز)
برای خرید سرور ترید توشن اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × دو =

سوالات خود را از ما بپرسید!

لطفا پیش از ارسال دیدگاه، چند مورد زیر را مطالعه نمایید:

- دیدگاه خود را به زبان فارسی ارسال نمایید.
- به دیدگاه کاربران دیگر احترام بگذارید، پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، تایید نخواهند شد.
- از ارسال لینک‌ سایت های شخصی و ارائه اطلاعات شخصی در متن دیدگاه پرهیز فرمایید.
- موارد مرتبط با بخش پشتیبانی را از طریق مرکز پشتیبانی مطرح فرمایید تا در اسرع وقت بررسی شوند.

بهترین سرویس ، کمترین قیمت

برخی از مشتریان خدمات مجموعه توشن

برخی از مشتریان توشن!

افتخار میکنیم که به ما اعتماد کرده اید...

اینستاگرام توشن را دنبال کنید...
تماس سریع