چطور از chatgpt در سایت وردپرسی استفاده کنیم؟

جهت خرید سرور ترید و بایننس اینجا کلیک کنید

چطور از chatgpt در سایت وردپرسی استفاده کنیم؟

چطور از chatgpt در سایت وردپرسی استفاده کنیم؟

آیا تا به حال دنیایی را تصور کرده اید که در آن هوش مصنوعی بتواند روایت های قانع کننده ای ایجاد کند، به سوالات پیچیده پاسخ دهد و حتی بازدیدکنندگان وب سایت شما را با متنی شبیه به انسان درگیر کند؟ این آینده به لطف ChatGPT اینجاست.

برای خرید سرور بورس توشن اینجا کلیک کنید

اگه از وردپرس استفاده می‌کنید، احتمالاً کنجکاو هستید که چگونه با افزودن ابزارهای هوش مصنوعی، مانند ChatGPT، به سایت خود، به نسبت رقبای خود برتر بمانید. استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی بسیار آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید. چند راه مختلف برای افزودن ChatGPT به وردپرس در زمان طراحی وب سایت وجود دارد، و ما شما را در این مقاله به صورت گام به گام با آنها آشنا خواهیم کرد.

chatgpt چیست؟

 

ChatGPT چیست؟

ChatGPT یک مدل زبان پیشرفته است که توسط OpenAI توسعه یافته است. این یک نوع هوش مصنوعی (AI) است، به‌ویژه مدلی به نام GPT (Generative Pretrained Transformer) که از یادگیری ماشینی بر اساس الگوریتم‌ها برای تولید متنی شبیه انسان استفاده می‌کند. این در طیف گسترده ای از متن های اینترنتی آموزش دیده است اما هیچ سند یا منبع خاصی را از مجموعه آموزشی خود نمی داند.

چندین نسخه از ChatGPT در حال حاضر موجود است، از جمله GPT-3، GPT-3.5 و GPT-4که بین تمامی نسخه ها نسخه GPT-4 پیشرفته ترین است که قادر به درک و ایجاد پاسخ به طیف گسترده ای از درخواست هاست، از پاسخ به سؤالات و نوشتن مقاله تا خلق داستان های کوتاه و شعر.

احتمالاً اخیراً شنیده اید که افراد زیادی در مورد ChatGPT صحبت می کنند. OpenAI GPT-3 را در سال ۲۰۲۰ برای عموم منتشر کرد، و در چند سال اخیر، سر و صدای زیادی در مورد هوش مصنوعی مولد و توانایی چشمگیر آن در تقلید زبان انسان وجود داشته است. مردم درباره همه چیزهایی که ابزارهای هوش مصنوعی مانند ChatGPT می توانند انجام دهند، حدس و گمان می زنند – از جایگزینی عوامل خدمات مشتری انسانی در سایت های تجارت الکترونیک تا نوشتن فیلم و برنامه های تلویزیونی. ما هنوز واقعاً نمی دانیم آینده هوش مصنوعی چه خواهد بود، اما مردم همیشه آزمایش های جدید و هیجان انگیزی را با ابزارهای هوش مصنوعی انجام می دهند.  ما در مقالات قبلی بهترین ابزارهای طراحی وب سایت در سال ۲۰۲۳ را معرفی کردیم، پیشنهاد میکنیم این مقاله را نیز مطالعه کنید.

چگونه از ChatGPT استفاده کنیم؟

استفاده از ChatGPT بسیار ساده است.در ادامه یک راهنمای اساسی به شما یاد میدهیم:

مرحله ۱: درخواست خود را بنویسید

شما با تایپ کردن یک دستور شروع می‌کنید، که می‌تواند یک سوال، یک عبارت یا حتی درخواستی برای نوشتن مدل به سبک خاصی باشد. به عنوان مثال، ممکن است بپرسید، “پایتخت فرانسه چیست؟” یا از مدل بخواهید داستان کوتاهی درباره یک توله سگ بسازد.

مرحله ۲: منتظر پاسخ باشید

بعد از اینکه دستور خود را تایپ کردید و اینتر را فشار دادید، مدل یک پاسخ ایجاد می کند و چند ثانیه طول میکشد.

مرحله ۳: گفتگو را ادامه دهید

می توانید مکالمه را با اعلان های بیشتری ادامه دهید. ChatGPT زمینه را در یک مکالمه دنبال می‌کند و آن را دنبال می‌کند تا بتواند به سؤالات یا درخواست‌های بعدی به طور منسجم پاسخ دهد (در بیشتر موارد – هنوز یک ربات است، نه یک انسان، و فناوری آن هنوز کامل نیست)

مرحله ۴: مدل را راهنمایی کنید

بعید است که هر بار که سؤالی می‌پرسید دقیقاً خروجی درستی داشته باشید – گردش کار ChatGPT به این نحو است که شما باید  مدل را به سمت آنچه به دنبال آن هستید هدایت کنید. به عبارت دیگر، اگر پاسخ‌هایی را که می‌خواهید نمی‌دهد، می‌توانید سعی کنید دستورالعمل‌های خود را واضح‌تر نشان دهید. برای مثال، اگر یک داستان کوتاه می‌خواهید و می‌خواهید یک پایان خوش داشته باشید، ممکن است بگویید: «داستان کوتاهی درباره یک توله سگ با پایان خوش بنویس». هر چه واضح تر باشید، احتمال بیشتری وجود دارد که پاسخ دلخواه خود را دریافت کنید.

 

چرا ChatGPT را به وردپرس اضافه کنید؟

راه‌های مختلفی وجود دارد که افزودن ChatGPT به طراحی سایت وردپرسی شما می‌تواند آن را بهبود بخشد، تعامل بیشتر، تجربه کاربری بهتر یا دسترسی بهتر را اضافه کند.

ChatGPT مزایای بسیاری دارد. یکی از جذابیت های اصلی این است که می تواند طیف گسترده ای از کارها را انجام دهد – بسته به نحوه استفاده از آن، می تواند یک نویسنده محتوا، تولید کننده توضیحات محصول WooCommerce، تولید کننده تصویر، ربات چت هوش مصنوعی و موارد دیگر در طراحی سایت باشد.

در مورد اینکه چرا باید از ChatGPT نسبت به سایر مدل های هوش مصنوعی استفاده کنید؟ در اینجا چند چیز وجود دارد که GPT OpenAI را از سایر ابزارهای هوش مصنوعی که در حال حاضر در دسترس هستند متمایز می کند:

پردازش زبان طبیعی، که اساساً به این معنی است که ChatGPT قادر است به درخواست‌ها با متنی پاسخ دهد که به نظر می‌رسد یک انسان آن را نوشته است. این باعث می‌شود که به سؤالات بازدیدکنندگان وب‌سایت به صورت مکالمه پاسخ دهد.
ادغام ها، دریافت کلید  API  از OpenAI آسان و مقرون به صرفه است، که به شما امکان می دهد ChatGPT را در تنظیمات چت زنده خود ادغام کنید و همچنین تعداد زیادی برنامه و ابزار دیگر برای موارد استفاده مختلف بهره ببرید. به علاوه، از آنجایی که API به حساب OpenAI خودتان مرتبط است، همچنان کنترل زیادی بر روی مواردی مانند مدل‌هایی که استفاده می‌شود دارید، که می‌تواند بر تجربه کاربران در سایت شما تأثیر بگذارد.

کارایی chatgpt در وردپرس

کارهایی که ChatGPT می تواند در سایت وردپرس شما انجام دهد

ChatGPT کارهای زیادی می تواند در سایت وردپرسی شما انجام دهد. در اینجا چند ایده وجود دارد:

نوشتن پست‌های وبلاگ: ChatGPT عمدتاً یک تولیدکننده محتوای هوش مصنوعی است – به این معنی که می‌تواند به شما در پیش‌نویسی پست‌های وبلاگ، سرصفحه‌ها، توضیحات متا، توضیحات محصول، پست‌های رسانه‌های اجتماعی، ایده‌های محتوا و سایر متن‌ها کمک کند.
خدمات به مشتریان: از ChatGPT می توان برای ساخت یک ربات چت هوش مصنوعی استفاده کرد که می تواند سوالات اولیه خدمات مشتری را انجام دهد. این می تواند پاسخ های سریع و خودکار به سوالات متداول ارائه دهد و در زمان و منابع شما صرفه جویی کند.
تعامل کاربر: یک چت ربات تعاملی هوش مصنوعی می تواند کاربران را درگیر نگه دارد و اطلاعات یا سرگرمی ارائه دهد.
دسترس‌پذیری: هوش مصنوعی می‌تواند با ارائه راه دیگری برای تعامل کاربران با محتوای شما، به ویژه برای کسانی که ممکن است با روش‌های ناوبری سنتی مشکل داشته باشند، به وب سایت شما کمک کند.
در دسترس بودن ۲۴/۷: ابزارهای هوش مصنوعی تعبیه شده در سایت وردپرس شما می توانند در تمام ساعات شبانه روز در دسترس باشند و حتی در خارج از ساعات کاری عادی شما به کاربران کمک فوری ارائه دهند. این امر در عصر دیجیتال، زمانی که مردم در سراسر جهان ممکن است نیاز به دسترسی به سایت شما در مناطق زمانی مختلف داشته باشند، به طور فزاینده ای مهم است.

نتیجه گیری

شما میتوانید برای رشد وب سایتتان در زمان طراحی سایت  از چت gpt استفاده کنید،ما در ادامه و بروزرسانی این مقاله دو روش استفاده از چت  gpt در وب سایتهای وردپرسی را بررسی خواهیم کرد، همچنین اگر در مورد قیمت طراحی سایت و شرایط آن سوالی داشتید با کارشناسان ما در توشن در ارتباط باشید تا بهترین راهنمایی را دریافت کنید.

به این مطلب امتیاز بدهید:
5/5 - (1 امتیاز)
برای خرید سرور اختصاصی اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 17 =

سوالات خود را از ما بپرسید!

لطفا پیش از ارسال دیدگاه، چند مورد زیر را مطالعه نمایید:

- دیدگاه خود را به زبان فارسی ارسال نمایید.
- به دیدگاه کاربران دیگر احترام بگذارید، پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، تایید نخواهند شد.
- از ارسال لینک‌ سایت های شخصی و ارائه اطلاعات شخصی در متن دیدگاه پرهیز فرمایید.
- موارد مرتبط با بخش پشتیبانی را از طریق مرکز پشتیبانی مطرح فرمایید تا در اسرع وقت بررسی شوند.

بهترین سرویس ، کمترین قیمت

برخی از مشتریان خدمات مجموعه توشن

برخی از مشتریان توشن!

افتخار میکنیم که به ما اعتماد کرده اید...

اینستاگرام توشن را دنبال کنید...
تماس سریع