توشن

آیا هر سرور مجازی برای سرخطی زدن مناسب است؟

جهت خرید سرور ترید و بایننس اینجا کلیک کنید

آیا هر سرور مجازی برای سرخطی زدن مناسب است؟

آیا هر سرور مجازی برای سرخطی زدن مناسب است؟
به این مطلب امتیاز بدهید:

با توجه به افزایش تعداد کاربران بورس به خصوص در داخل کشور، سایت های مختلفی شروع به ارائه خدمات سرور مجازی بورس و اینترنت بورس کرده اند. اگر شما هم از آن دسته کاربران هستید که برایشان این سوال پیش آمده است که ” آیا هر سرور مجازی برای سرخطی زدن مناسب است؟ “  و با تفاوت های اصلی سرور مجازی و سرور های مخصوص بورس آشنا نیستید حتما در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ های خود را بگیرید.

برای خرید سرور بورس توشن اینجا کلیک کنید

سرور مجازی VPS چیست؟

سرور مجازی Virtual Private Server  در اصل یک کامپیوتر قدرتمند و همیشه روشن با دسترسی دائمی و بدون محدودیت به اینترنت پر سرعت و با کیفیت است که در دیتاسنتر های مختلف داخلی و یا خارج از کشور و در کشور های مختلف میزبانی میشود. منظور از میزبانی فراهم آوردن امکاناتی است که به ثبات عملکرد سرور کمک می کنند، این امکانات تنها در مراکز خاص که برای این موضوع در نظر گرفته شده اند به نام دیتاسنتر یا مرکز داده Data Center قابل ارائه است که با توجه به بستر فیبر نوری و تکنولوژی های مدرن استفاده در این دیتاسنتر ها، امکان بهره بری از تمامی وجوه سخت افزاری و نرم افزاری را مهیا می کنند

سرور مجازی بورس چیست؟

سرور مجازی بورس نوعی از سرور مجازی است که برای کارهای بورسی و انجام معاملات آنلاین آماده سازی شده است.  هر چند برخی امکانات سرور مجازی بورس با مشخصات کلی سرور های مجازی دیگر مشابه است ولی این سرور ها قابلیت های منحصر به فردی دارند که در ادامه به صورت خلاصه به آنها اشاره خواهیم کرد:

اتصال امن و مطمئن

یکی از مهم ترین موارد در نظر گرفته شده در سرور های بورس، تامین امنیت کاربر و اطلاعاتی است که بر روی این سرور ها وارد می کند. این اطلاعات می تواند نام کاربری و کلمه عبور کارگزاری های مختلف باشد و یا اطلاعات بانکی و اینترنت بانک، این سرور ها از همه لحاظ بررسی شده اند تا مشکل امنیتی برای کاربران ایجاد نکنند، البته از سمت دیگر کاربر نیز لازم است از سیستم عامل و نرم افزار های به روز استفاده کند تا با مشکل امنیتی در رایانه و یا گوشی هوشمند خود رو به رو نشود.

اتصال از همه چی و همه جا

با خرید سرور بورس توشن شما هیچ محدودیتی در استفاده از سرور نخواهید داشت و هر زمان که نیاز داشته باشید و در هر ساعت از شبانه روز می توانید با هر کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و یا گوشی هوشمند به سرور خود دسترسی داشته باشید. در سرور های پلن های بالاتر حتی با چند کاربر مختلف هم میتوانید به سرور متصل شوید و از این لحاظ این سرور ها بهترین گزینه برای شرکت هاست.

دسترسی به پر سرعت ترین اینترنت ایران

مهم ترین تفاوت سرور های مجازی بورس نسبت به سایر سرور های ارائه شده در ایران استفاده از بهترین دیتاسنتر ها و با کیفیت ترین اینترنت های داخلی است چرا که مهم ترین عامل در سر خطی عرضه اولیه همین دسترسی به اینترنت سرعت بالا و با کیفیت است. شرکت توشن سرور های بورس خود را در دیتاسنتر برج میلاد که بالاترین قیمت را در سطح Data Center های کشور به دلیل کیفیت بالا دارد و با کمترین فاصله به سرور های میزبان کارگزاری ها ارائه می دهد که درخواست مشتریان سرور بورس بلافاصله پس از ثبت کاربر، به سرور کارگزاری ارسال شوند.

کمترین پینگ تایم در ایران

همانطور که اشاره شد، سرور های بورس از با کیفیت ترین اینترنت کشور استفاده می کنند تا بهترین شرایط را برای کاربران مهیا کنند. طبعا زمانی که کیفیت اینترنت خوب باشد پینگ تایم آن نیز با ثبات و حداقل است. جالب است بدانید که پینگ تایم سرورهای بورس توشن به سرور های کارگزاری بورسی نظیر مفید، آگاه و فارابی و … در حدود ۰ الی یک میلی ثانیه است و به محض ارسال درخواست خرید عرضه اولیه و یا سرخطی از سمت کاربر، اطلاعات به کارگزاری ها ارسال می شوند.

پشتیبانی از ربات سرخطی عرضه اولیه 

هر چقدر هم که اینترنت شما پر سرعت باشد ولی باز هم شما یک انسان هستید و درصد خطایی دارید. ربات سرخطی برنامه هایی هستند که امکان انجام عملیات ثبت سفارش را تا ۱۰۰۰ برابر سریع تر از انسان دارند. سرور های بورس توشن به صورت پیش فرض با ۳ نرم افزار تست شده و پر بازده ربات سرخطی ارائه می شوند و این ربات ها به شما امکان را میدهند سفارش خود را به صورت خودکار و با دقت یک هزارم ثانیه در اوایل صف هر خرید ارسال کنید و از این طریق به شما در ثبت موفق سرخطی کمک می کنند. البته این ربات ها بر روی کامپیوتر های خانگی نیز ممکن است قابل نصب باشند ولی با توجه به پینگ تایم بالای اینترنت های خانگی، کاربردی ندارند.

تصویر نمونه سرعت سرور بورس با پورت ۱۰G

در اینترنت های خانگی در حال حاضر متوسط زمان پینگ تایم به سرور های کارگزاری بورس در حدود ۴۰ الی ۱۰۰ میلی ثانیه است که برای کارهای معمولی و گشت و گذار در اینترنت مناسب است ولی زمانی که بحث سرخطی زدن می شود ، حتی در یک میلی ثانیه هم ممکن است چند هزار نفر از شما جلو بیافتد.

سرور های بورس توشن کمترین میزبان پینگ تایم را به سرور های بورسی دارند و پینگ این سرور ها در حدود ۰ الی یک میلی ثانیه به سرور های کارگزاری هاست. این میزان پینگ به شما کمک می کند که بدون وقفه و در حداقل زمان درخواست خود را به سرور های کارگزاری ارسال کنید و در جایگاه های اول قرار گیرد. با توجه به نوسان پینگ تایم در اینترنت های معمولی و یا شرکتی، عملا در حال حاضر افرادی که نفر اول در صف های خرید عرضه اولیه سهام هستند همین افرادی هستند که از سرور مجازی بورس استفاده می کنند. لذا در صورتی که میخواهید به صورت حرفه ای در بازار بورس کار کنید و درآمد کسب کنید لازم است یک سرور مجازی بورس با کیفیت تهیه کنید.

در سرخطی زدن پینگ مهم است یا سرعت اینترنت و سخت افزار؟

در سرخطی زدن پینگ تایم از مهم ترین عوامل است که نیاز به تهیه سرور مجازی بورس را توجیح می کند. البته سرعت اینترنت و پایداری آن نیز بسیار مهم است و سخت افزار و منابع سرور نیز به شما اجازه میدهد که از سرعت ارائه شده نهایت استفاده را ببرید. کاربر های حرفه ای بورس در کنار این موارد از ربات سرخطی بورس نیز استفاده می کنند که تاثیر زیادی در زدن سرخطی موفق دارد.

سرور بورس، انتخاب حرفه ای ها

سرور مجازی بورس توشن بهترین گزینه از یک شرکت معتبر ایرانی است که ارائه دهنده سرور های پر سرعت از کشور های مختلف بوده و شما با تهیه این سرور ها با قیمت مناسب و ارزان، علاوه بر دسترسی به اینترنت پر سرعت تا ۱۰۰ مگابایت بر ثانیه و بدون محدودیت، به پینگ تایم صفر الی یک میلی ثانیه ای به سرور های سایت های کارگزاری بورسی و دیگر سایت های داخلی دسترسی داشته باشید. این سرور ها با سخت افزار قدرتمند، به همراه پر سرعت ترین اینترنت ایران به طور کامل نیاز های شما برای زدن سرخطی خوب را برآورده خواهند کرد.

جدول مقایسه سرعت و امکانات سرور مجازی بورس با اینترنت خانگی / شرکتی

جدول مقایسه سرعت اینترنت خانگی و سرور مجازی بورس

برای خرید سرور بورس توشن اینجا کلیک کنید

گارانتی آپتایم 99.9%

ما آپتایم وبسایت و تمامی سرویس های شما را در هر شرایطی به صورت 100 درصد تضمین میکنیم!

امنیت و حفظ حریم خصوصی

توشن سرویس دهنده هاست ایرانی با زیرساخت S.O.C جهت کنترل امنیت اطلاعات کاربران

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان توشن در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت گذاری به مشتریان عزیز می باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 5 =

سوالات خود را از ما بپرسید!

توشن

لطفا پیش از ارسال دیدگاه، چند مورد زیر را مطالعه نمایید:

- دیدگاه خود را به زبان فارسی ارسال نمایید.
- به دیدگاه کاربران دیگر احترام بگذارید، پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، تایید نخواهند شد.
- از ارسال لینک‌ سایت های شخصی و ارائه اطلاعات شخصی در متن دیدگاه پرهیز فرمایید.
- موارد مرتبط با بخش پشتیبانی را از طریق مرکز پشتیبانی مطرح فرمایید تا در اسرع وقت بررسی شوند.

بهترین سرویس ، کمترین قیمت

برخی از مشتریان خدمات مجموعه توشن

برندستان
سپنتا
وبی
کابل مارکت

هوای شما را داریم!

خود را درگیر مشکلات هاست و سرور نکنید!

حل این مشکلات را به ما بسپارید و به توسعه سایت و کسب و کار خود بیاندیشید!

مشاوره و فروش:          +21 91006996

help

سوال فنی دارید؟ ارسال تیکت پشتیبانی

اینستاگرام توشن را دنبال کنید...
سفارش سرور بورس همکاری در فروش
تماس سریع