آی پی ثابت ترید و بایننس

به خرید آی پی IP ثابت ترید و بایننس از کشور های هلند، فرانسه، فنلاند، آلمان با قیمت ارزان و پشتیبانی عالی نیاز دارید؟ با خدمات آیپی ثابت خارجی توشن همه نیاز های شما بر آورده خواهد شد...

آی پی ثابت ترید و بایننس
جهت خرید سرور ترید و بایننس اینجا کلیک کنید

آی پی ثابت ترید و بایننس

خدمات آی پی ثابت ترید و بایننس از شرکت توشن جهت کاربرانی در نظر گرفته شده است که در بازار بین المللی ارز ها و  رمز ارز ها Cryptocurrency و همچنین در اصناف بازرگانی و واردات و صادارت فعالیت می کنند. در صورتیکه در این حوزه فعالیت داشته باشید حتما می دانید که سایت های معروف صرافی و خرید و فروش ارز دیجیتال نظیر Binance ایران را تحریم کرده اند و به صورت مستقیم کاربران ایرانی نمی توانند در این سایت ها عضو شده و تجارت نمایند. جهت رفع این محدودیت ها بعضی از شرکت های بازرگانی با هزینه بالا و درصد ریسک زیاد اقدام به ثبت شرکت در کشور های خارجی نظیر دوبی ، امارات و ترکیه و یا بعضی ا ز کشور های اروپایی کرده اند و از طریق اطلاعات ثبتی آن شرکت ها به داد و ستد و واردات و صادارت می پردازند. این روش برای کاربرانی که گردش مالی زیادی ندارند و به عنوان شغل دوم به خرید و فروش ارز می پردازند به صرفه نیست و به هزینه بالایی نیاز دارد. جهت رفع این مشکلات و ایجاد امکان تغییر آی پی ایرانی به IP ثابت ترید و امن خارجی از کشور های مختلف ، شرکت توشن اقدام به ارائه خدمات تغییر آی پی و سرور ترید و بایننس از کشور های مختلف نظیر آلمان، هلند، فنلاند، فرانسه و … کرده است که کاربران با تهیه این سرویس می توانند به سادگی به یک سرور مجازی پر سرعت و اختصاصی سرور در کشور مد نظر خود متصل شده و با آی پی خارجی و بدون محدودیت به عنوان یک شهروند از آن کشور اقدام به انجام تجارت های خود نمایند، تمامی این آیپی ها کاملا مطمئن بوده و کاربران امکان اتصال 24 ساعته به این سرور ها را در هر زمان از شبانه روز دارند. 

 
تمامی IP ها ثابت می باشند و تغییر نمی کنند
در صورت درخواست تغییر و جابه جایی سرور حتما قبل از تغییر سرور و ای پی اطلاعات اکانت را خارج بفرمایید
ای پی شما به هیچ عنوان تا زمانی که سرور را تمدید بفرمایید تغییر نخواهد کرد
با خرید سالانه 2 ماه رایگان استفاده نمایید
 

سرور مجازی

پلن 1

تومان/ماهانه
 • CPU:2 core
 • RAM:4GB
 • فضای هارد:40GB
 • نوع هارد:SSD NVMe
 • پهنای باند: نامحدود
 • لینک ارتباطی:1Gb/s
 • آدرس ای پی ثابت و اختصاصی :1
 • بدون قطعی و دسترسی 24 ساعته
 • لوکیشن :آلمان ، فنلاند ، فرانسه ، هلند
سفارش آنلاین
سرور مجازی

پلن 2

تومان/ماهانه
 • CPU:2 core
 • RAM:6GB
 • فضای هارد:60GB
 • نوع هارد:SSD NVMe
 • پهنای باند:نامحدود
 • لینک ارتباطی:1Gb/s
 • آدرس ای پی ثابت و اختصاصی :1
 • بدون قطعی و دسترسی 24 ساعته
 • لوکیشن :آلمان ، فنلاند ، فرانسه ، هلند
سفارش آنلاین
پیشنهاد ویژه
سرور مجازی

پلن 3

تومان/ماهانه
 • CPU:3 core
 • RAM:8GB
 • فضای هارد:80GB
 • نوع هارد:SSD NVMe
 • پهنای باند:نامحدود
 • لینک ارتباطی:1Gb/s
 • آدرس ای پی ثابت و اختصاصی :1
 • بدون قطعی و دسترسی 24 ساعته
 • لوکیشن :آلمان ، فنلاند ، فرانسه ، هلند
سفارش آنلاین
سرور مجازی

پلن 4

تومان/ماهانه
 • CPU:4 core
 • RAM:10GB
 • فضای هارد:100GB
 • نوع هارد:SSD NVMe
 • پهنای باند:نامحدود
 • لینک ارتباطی:1Gb/s
 • آدرس ای پی ثابت و اختصاصی :1
 • بدون قطعی و دسترسی 24 ساعته
 • لوکیشن :آلمان ، فنلاند ، فرانسه ، هلند
سفارش آنلاین

مزایای ای پی ثابت ترید

پس از اتصال به سرور کشور مد نظر و تغییر آی پی ایرانی شما، هویت ایرانی شما به هویت یک شهروند از کشور ی که به آن متصل شده اید تغییر خواهد کرد. برای مثال اگر به آی پی ثابت ترید هلند متصل شوید، پس از اتصال به هر سایتی که وارد شوید، شما را به عنوان یک شهروند هلندی شناسایی کرده که این مورد حتی با وارد شدن به سایت گوگل و نمایش سایت به زبان هلندی قابل تشخیص خواهد بود. با استفاده از این سرویس، هویت ایرانی شما کاملا مخفی خواهد ماند و شما می تواند مانند شهروند یکی از کشور های اروپایی بدون محدودیت به کسب و کار خود بپردازید. در ادامه به صورت تیتر وار و خلاصه تعدادی از مزیت های اصلی این سرویس ها را اشاره خواهیم کرد:

 1. امنیت بالا در اتصال به سایت ها
 2. بهره مندی از سرعت بالا
 3. رفع تمام محدودیت ها برای کاربران ایرانی
 4. پشتیبانی ۲۴ ساعته
 5. قابلیت اتصال از کامپیوتر و لپ تاپ
 6. قابلیت اتصال از موبایل هوشمند
 7. امکان اتصال از سیستم عامل های مختلف اندروید، ویندوز و لینوکس
 8. و …
آی پی ثابت ترید و بایننس

تفاوت آیپی ثابت اختصاصی بایننس با اشتراکی

در حالت کلی آی پی های ثابت مستقل از کشوری که ارائه دهنده آن ها ست در همه زمینه به دو صورت اشتراکی و اختصاصی ارائه می شوند. تفاوت این دو در تعداد کاربران متصل شده، کیفیت سرور های میزبان و نوع کاربری آن هاست. در ادامه به بررسی کامل تر این موارد خواهیم پرداخت. البته لازم بع ذکر است که استفاده از سرویس های تغییر آی پی برای کار در بازار های بین المللی و کریپتو کارنسی به هیچ وجه توصیه نمی شود و لازم است در این موارد از سرور مجازی بایننس و ترید استفاده نمایید.

آیپی ثابت اشتراکی ترید و بایننس:

در اکثر سرویس های تغییر آیپی، جهت کاهش هزینه ها و بالا بردن فروش و خدمات دهی از آیپی ثابت اشتراکی استفاده می شود. در این نوع خدمات که به آن Shared IP نیز گفته می شود یک آیپی از یک سرور مجازی و یا در موارد معدود سرور اختصاصی به تعداد مختلفی از کابران اختصاص داده می شود که در آن کاربران پس از اتصال با یک آی پی ثابت و مشترک بین تمام کاربران متصل شده در آن لحظه به سرور، به صورت اشتراکی کاربران مختلف از سایت های مختلف بازدید کرده و کارهای خود را انجام می دهند. با توجه به ماهیت این نوع خدمات در صورت سو استفاده یکی از کاربران ممکن است سایت های مختلف دسترسی آی پی سرور و در ادامه کلیه کاربران را محدود کنند که در این صورت ممکن است برای کاربران مختلف مخصوصا در زمان های حساس معامله و برای مثال خرید و فروش رمز ارز ها قطعی پیش آید که خسارات زیادی را در مقیاس های بزرگ برای کاربران به بار خواهد آورد. همچنین بسته به تعداد کابران متصل در ساعات مختلف شبانه روز و کمبود منابعی نظیر RAM و CPU ، ممکن است نوسان در سرعت اتصال به وجود آید. لذا با توجه به هزینه کم تر این نوع سرویس، در مواردی که قرار است تبادلات حساس صورت پذیرد، پیشنهاد نمی شود، همچنین استفاده از این سرویس جهت استفاده از در سایت هایی نظیر بایننس به هیچ وجه توصیه نمی شود.

آی پی ثابت اختصاصی ترید و بایننس:

این خدمات با هدف رفع مشکلی که پیش تر در آیپی اشتراکی اشاره شد، به همراه امنیت و سرعت بالاتر، معمولا در قالب یک سرور مجازی و یا اختصاصی بسته به نیاز های کاربر با یک یا چند آیپی ثابت از کشور مد نظر کاربر، در اختیار کاربران قرار داده می شود. به این آیپی به صورت اختصاصی و انحصاری تنها یک شخص و یا یک شرکت دسترسی خواهد داشت و شخص دیگری امکان استفاده از آن را نخواهد داشت. لذا امنیت و سرعت در این سرویس بسیار بالا و احتمال بروز مشکل و یا نوسان سرعت در آن در حد صفر درصد می باشد. این سرویس ها معمولا نیاز به مجوز های خاص داشته و هزینه های بالایی دارند به صورتی که برای کاربران معمولی کاربردی ندارد. بهترین گزینه در این مورد نیز سرور مجازی بایننس توشن است که هزینه مناسب تری دارد و راه اندازی آن طی دقایقی انجام خواهد شد 

مشاوره تلفنی رایگان توشن

آموزش اتصال به آی پی ثابت ترید

مراحل کار بسیار ساده خواهد بود. پس از سفارش آنلاین آی پی ثابت ترید از کشور مد نظر خود که دقایقی بیشتر به طول نخواهد انجامید، آیپی اشتراکی و یا اختصاصی شما از کشور مد نظر، برای مثال هلند یا فرانسه یا … به همراه  آموزش های ویدیویی مورد نیاز جهت اتصال به صورت ویدیویی برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهد شد. در این آموزش ها به صورت گام به گام و ساده مراحل نصب و فعال سازی از تمامی سیستم عامل های ویندوز، لینوکس، اندروید و IOS به صورت ساده و روان توضیح داده شده است که شما می توانید بنا به نیازهای خود نصب را طی دقایقی انجام دهید و با خاطری امن به ترید و خرید و فروش بپردازید. در صورت نیاز به پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته می توانید با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید.

IP ثابت هلند

آی پی ثابت هلند برای آن دسته از کاربرانی که لازم است از موقعیت جغرافیایی کشور هلند به کسب و کار اینترنتی خود بپردازند در نظر گرفته شده است. با خرید آی پی ثابت هلند به عنوان یک شهروند هلندی از شهر های کشور هلند به اینترنت و سایت های اینترنتی متصل خواهید شد و هیچ گونه محدودیتی برای کار با سایت هایی که به کاربری از این کشور محدود شده اند، نخواهید داشت. بسیاری از کاربران جهت کار با سایت های تبادل ارز دیجیتال و صرافی های آنلاین نظیر بایننس ترجیح می دهند که از کشور هلند به اکانت های کاربری خود متصل شوند و به خرید و فروش بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتالی یا همان cryptocurrency بپردازند. جالب است بدانید سرعت کار با سرور های این کشور برای کاربران ایرانی بسیار مناسب است و زمان پینگ تایم بین ۴۰ الی ۹۰ میلی ثانیه از شهرهای مختلف ایران دارد. 

IP ثابت فرانسه

آی پی ثابت فرانسه برای کاربرانی در نظر گرفته شده است که می خواهند از آی پی شهرهای کشور فرانسه استفاده کنند. در صورت استفاده از سرور های کشور فرانسه، در سایت های مختلف شما به عنوان یک شهروند فرانسوی شناخته خواهید شد و می توانید از خدماتی که مربوط به این کشور است به راحتی و بدون محدودیت استفاده نمایید. در صورتی که نیاز به تجارت با شرکت های فرانسوی را داشته باشید این گزینه می تواند از بهترین گزینه های شما باشد چرا که برخی سایت ها تنها برای کاربران فرانسوی در دسترس هستند. بایننس نیز مشکلی با آی پی های ثابت فرانسه ندارد و شما می توانید به راحتی و بدون درد سر به سایت بایننس با این آی پی ها وارد شوید.

IP ثابت فنلاند

آی پی ثابت فنلاند جهت کاربرانی در نظر گرفته شده است که نیاز به آی پی از کشور فنلاند دارند. برخی از سایت های اینترنتی و یا صرافی های آنلاین تنها به کاربران کشور فنلاند اجازه استفاده از خدمات خود را می دهند که خرید آی پی ثابت فنلاند  از بهترین گزینه ها جهت دسترسی بدون محدودیت به این سایت ها و کاربری آنها مشابه یک شهروند فنلاندی می باشد. شما می توانید با سرور مجازی ای که در کشور فنلاند میزبانی می شود به تمامی سایت های مد نظر خود بدون محدودیت دسترسی داته باشید.

گارانتی آپتایم 99.9%

گارانتی آپتایم 99.9%

ما آپتایم وبسایت و تمامی سرویس های شما را در هر شرایطی به صورت 100 درصد تضمین میکنیم!

امنیت و حفظ حریم خصوصی

امنیت و حفظ حریم خصوصی

توشن سرویس دهنده هاست ایرانی با زیرساخت S.O.C جهت کنترل امنیت اطلاعات کاربران

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان توشن در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت گذاری به مشتریان عزیز می باشند

پاسخ سوالات خود را اینجا بگیرید!

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =

سوالات خود را از ما بپرسید!

لطفا پیش از ارسال دیدگاه، چند مورد زیر را مطالعه نمایید:

- دیدگاه خود را به زبان فارسی ارسال نمایید.
- به دیدگاه کاربران دیگر احترام بگذارید، پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، تایید نخواهند شد.
- از ارسال لینک‌ سایت های شخصی و ارائه اطلاعات شخصی در متن دیدگاه پرهیز فرمایید.
- موارد مرتبط با بخش پشتیبانی را از طریق مرکز پشتیبانی مطرح فرمایید تا در اسرع وقت بررسی شوند.

بهترین سرویس ، کمترین قیمت

برخی از مشتریان خدمات مجموعه توشن

برخی از مشتریان توشن!

افتخار میکنیم که به ما اعتماد کرده اید...

اینستاگرام توشن را دنبال کنید...
تماس سریع