توشن

آیا واقعاً سرور مجازی برای سرخطی در بورس کاربردی است؟

جهت خرید سرور ترید و بایننس اینجا کلیک کنید

آیا واقعاً سرور مجازی برای سرخطی در بورس کاربردی است؟

آیا واقعاً سرور مجازی برای سرخطی در بورس کاربردی است؟
به این مطلب امتیاز بدهید:

آیا واقعاً سرور مجازی برای سرخطی در بورس کاربردی دارد؟ حتما برای شما هم بعد از ساعت ها جستجو در سایت های مختلف این موضوع پیش آمده است که آیا سرور مجازی بورس واقعاً تاثیری در سرخطی زدن و موفقیت در خرید و فروش موفقیت آمیز سهام دارد؟

برای خرید سرور بورس توشن اینجا کلیک کنید

حتما شما هم ریپورتاژ های متعددی را در سطح اینترنت و سایت های مطرحی نظیر ایسنا، ایرنا و دیگر سایت های خبری در مورد سرور بورس و مزیت های آن خوانده اید. در این مقاله کوتاه می خواهیم واقعیت هایی را به شما بگوییم که به شما در نتیجه گیری بهتر و تصیم گرفتن به خرید و یا حتی نخریدن سرور بورس کمک خواهد کرد. 

مراحل سرخطی زدن با اینترنت معمولی و خانگی

اگر از علاقه مندان به بازار بورس و سر خطی زدن برای سهام پر سود هستید حتما با اصطلاح سرخطی زدن  آشنا هستید. این اصطلاح به این معنی است که شما سفارش خرید سهام مد نظر خود را با دقت زیادی ارسال کنید که در اول صف نزد کارگزاری قرار گیرد و خرید آن سهم قطعی شود.

همانطور که در جریان هستید سفارشات سهام در بازار بورس با توجه به زمان ثبت از سمت هسته بورس بررسی می شوند. در صورتی که سفارش شما به هر دلیلی دیرتر از بقیه کاربران ارسال شود سفارش به وقفه خواهد افتاد و مخصوصا در سرخطی ها که تعداد عرضه محدود است ممکن است آن سهم به شما نرسد.

در حال حاضر این نوبت دهی خودکار به کاربران با دقت یک هزارم ثانیه یا یک میلی ثانیه انجام می شود لذا لازم است سفارش در همان میلی ثانیه های اول از ثانیه اول ثبت شود تا شما شانس بالایی در خرید سرخطی داشته باشید. به عبارت عامیانه تر نوبت باید به شما برسد تا بتوانید سهام خود را خرید کنید.

در حالت عادی شما برای سرخطی زدن نیاز است در اولین فرصت و ساعت ۸:۴۵ دقیقه و یک ثانیه درخواست خود را ارسال کنید. موردی که اینجا پیش می آید این است که آیا زمانی که شما درخواست را ارسال می کنید آیا واقعا همان لحظه در کارگزاری هم ثبت شده و سهام شما خریداری می شود؟ 

واقعیت اینجاست که اکثر کاربران کارگزاری های نامداری نظیر مفید، آگاه و فارابی با اینکه سفارش خود را در همان زمان بازگشایی سفارش گیری ارسال می کنند ولی با وقفه چند ثانیه ای الی چند دقیقه ای سفارش آن ها ثبت خواهد شد. البته شلوغ بودن کارگزاری و ارسال درخواست دیرتر به هسته بورس نیز در این عقب افتادن نقش دارد ولی علت اصلی بالا بودن پینگ تایم و زمان ارسال درخواست ها در اینترنت های خانگی به دلیل کیفیت پایین تر این اینترنت ها است.

در حال حاضر بهترین سرویس دهنده های اینترنتی هم پینگ تایمی بیش از ۳۰ میلی ثانیه به سرور های کارگزاری دارند. لذا از زمانی که سفارش خود را ثبت می کنید حداقل ۳۰ میلی ثانیه بعد این سفارش به سرور مقصد خواهد رسید، البته این موضوع از لحاظ تئوری و کاملا بی تاثیر بودن مواردی نظیر وجود نویز، کندی و نوسان سرعت، عملکرد صحیح کارگزاری و … است و در موارد تجربی حداقل پس از گذشت ۱۰۰ میلی ثانیه و یا بیشتر درخواست ها انجام می شوند. در این ۱۰۰ میلی ثانیه و نماد های پر تقاضا سفارش شما ممکن است بعد از میلیون ها درخواست که زودتر ارسال شده اند قرار گیرد و شانس خود را در زدن سرخطی از دست دهید.

سرور مجازی بورس با اینترنت فوق پر سرعت 

سرور های مجازی بورس کامپیوتر هایی هستند که در کنار مزیت های متعددی که دارند دو خصیصه خیلی مهم دارند. اینترنت پر سرعت و پینگ تایم پایین. در این سرور ها اکثرا زمان پینگ تایم به سرور های کارگزاری صفر میلی ثانیه است یعنی عملا سفارش سرخطی شما به محض ثبت شدن در مرورگر سور در سرور کارگزاری دریافت می شود. البته اگر کارگزاری شما از کارگزاری های پر ترافیک و شلوغ باشد ممکن است درخواست شما را دیرتر از زمان واقعی آن پردازش کرده و ارسال کند که این مورد با تغییر کارگزاری برطرف خواهد شد.

از طرف دیگر شرکت توشن بر روی این سرور ها ربات های سرخطی زن ارائه می دهد که شما می توانید در آن ها با دقت میلی ثانیه و به صورت خودکار سفارش های خود را تعریف کنید. این مورد دقت شما را تا حد زیادی افزایش داده و به شما کمک می کند تا سفارش خود را در زمان صحیح ارسال کنید تا در اول صف خرید سهام قرار گیرید.

این قابلیت ها بر روی هیچ کامپیوتر خانگی و با اتصال به اینترنت معمولی قابل دسترس نخواهد بود و تنها در سروری که در دیتاسنتر و یا همان مرکز داده میزبانی می شود قابلیت دسترسی را خواهد داشت.

 پینگ تایم مهمترین پارامتر

در سرخطی زدن پینگ تایم از مهم ترین عوامل است که نیاز به تهیه سرور مجازی بورس را توجیح می کند. البته سرعت اینترنت و پایداری آن نیز بسیار مهم است و سخت افزار و منابع سرور نیز به شما اجازه میدهد که از سرعت ارائه شده نهایت استفاده را ببرید. کاربر های حرفه ای بورس در کنار این موارد از ربات سرخطی بورس نیز استفاده می کنند که تاثیر زیادی در زدن سرخطی موفق دارد.

تصویر نمونه سرعت سرور بورس با پورت ۱۰G

در اینترنت های خانگی در حال حاضر متوسط زمان پینگ تایم به سرور های کارگزاری بورس در حدود ۴۰ الی ۱۰۰ میلی ثانیه است که برای کارهای معمولی و گشت و گذار در اینترنت مناسب است ولی زمانی که بحث سرخطی زدن می شود ، حتی در یک میلی ثانیه هم ممکن است چند هزار نفر از شما جلو بیافتد. با اتصال به سرور مجازی بورس و ارسال سفارشات خود از داخل این سرور ها، دیگر کیفیت پایین و نوسان در سرعت و قطعی های لحظه ای اینترنت شما تاثیر نخواهد داشت. شما سفارش های خود را از مروگری که داخل این سرور نصب شده ارسل می کنید و با کمک ربات 

 

سرور های بورس توشن کمترین میزبان پینگ تایم را به سرور های بورسی دارند و پینگ این سرور ها در حدود ۰ الی یک میلی ثانیه به سرور های کارگزاری هاست. این میزان پینگ به شما کمک می کند که بدون وقفه و در حداقل زمان درخواست خود را به سرور های کارگزاری ارسال کنید و در جایگاه های اول قرار گیرد. با توجه به نوسان پینگ تایم در اینترنت های معمولی و یا شرکتی، عملا در حال حاضر افرادی که نفر اول در صف های خرید عرضه اولیه سهام هستند همین افرادی هستند که از سرور مجازی بورس استفاده می کنند. لذا در صورتی که میخواهید به صورت حرفه ای در بازار بورس کار کنید و درآمد کسب کنید لازم است یک سرور مجازی بورس با کیفیت تهیه کنید.

قابلیت اتصال از همه چی و همه جا

با خرید سرور بورس توشن شما هیچ محدودیتی در استفاده از سرور نخواهید داشت و هر زمان که نیاز داشته باشید و در هر ساعت از شبانه روز می توانید با هر کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و یا گوشی هوشمند به سرور خود دسترسی داشته باشید. در سرور های پلن های بالاتر حتی با چند کاربر مختلف هم میتوانید به سرور متصل شوید و از این لحاظ این سرور ها بهترین گزینه برای شرکت هاست. 

ربات سرخطی بورس چیست ؟

ربات سرخطی بورس در واقع نرم افزار و برنامه ای کامپیوتری  است که کاربر می تواند ۳ پارامتر مهم زیر را به آن بدهد و ربات به صورت خودکار و با بالاترین سرعت ارسال سفارش را از طریق کارگزاری انجام دهد:

ـ سهم یا نماد
ـ تعداد سهم
ـ قیمت هر سهم

ربات بورس راس ساعت مشخص، اقدام به ارسال سفارش سرخطی شما می کند ، دقت این ربات ها در بالاترین سطح ممکن قرار دارد.+

سرور بورس، انتخاب حرفه ای ها

سرور مجازی بورس توشن بهترین گزینه از یک شرکت معتبر ایرانی است که ارائه دهنده سرور های پر سرعت از کشور های مختلف بوده و شما با تهیه این سرور ها با قیمت مناسب و ارزان، علاوه بر دسترسی به اینترنت پر سرعت تا ۱۰۰ مگابایت بر ثانیه و بدون محدودیت، به پینگ تایم صفر الی یک میلی ثانیه ای به سرور های سایت های کارگزاری بورسی و دیگر سایت های داخلی دسترسی داشته باشید. این سرور ها با سخت افزار قدرتمند، به همراه پر سرعت ترین اینترنت ایران به طور کامل نیاز های شما برای زدن سرخطی خوب را برآورده خواهند کرد.

جدول مقایسه سرعت و امکانات سرور مجازی بورس با اینترنت خانگی / شرکتی

جدول مقایسه سرعت اینترنت خانگی و سرور مجازی بورس

 

برای خرید سرور بورس توشن اینجا کلیک کنید

گارانتی آپتایم 99.9%

ما آپتایم وبسایت و تمامی سرویس های شما را در هر شرایطی به صورت 100 درصد تضمین میکنیم!

امنیت و حفظ حریم خصوصی

توشن سرویس دهنده هاست ایرانی با زیرساخت S.O.C جهت کنترل امنیت اطلاعات کاربران

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان توشن در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت گذاری به مشتریان عزیز می باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 11 =

سوالات خود را از ما بپرسید!

توشن

لطفا پیش از ارسال دیدگاه، چند مورد زیر را مطالعه نمایید:

- دیدگاه خود را به زبان فارسی ارسال نمایید.
- به دیدگاه کاربران دیگر احترام بگذارید، پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، تایید نخواهند شد.
- از ارسال لینک‌ سایت های شخصی و ارائه اطلاعات شخصی در متن دیدگاه پرهیز فرمایید.
- موارد مرتبط با بخش پشتیبانی را از طریق مرکز پشتیبانی مطرح فرمایید تا در اسرع وقت بررسی شوند.

بهترین سرویس ، کمترین قیمت

برخی از مشتریان خدمات مجموعه توشن

برندستان
سپنتا
وبی
کابل مارکت

هوای شما را داریم!

خود را درگیر مشکلات هاست و سرور نکنید!

حل این مشکلات را به ما بسپارید و به توسعه سایت و کسب و کار خود بیاندیشید!

مشاوره و فروش:          +21 91006996

help

سوال فنی دارید؟ ارسال تیکت پشتیبانی

اینستاگرام توشن را دنبال کنید...
سفارش سرور بورس همکاری در فروش
تماس سریع