توشن

آیا برای زدن سرخطی خرید سرور مجازی بورس کفایت می کند؟

جهت خرید سرور ترید و بایننس اینجا کلیک کنید

آیا برای زدن سرخطی خرید سرور مجازی بورس کفایت می کند؟

آیا برای زدن سرخطی خرید سرور مجازی بورس کفایت می کند؟
به این مطلب امتیاز بدهید:

تعداد زیادی از مشتریان توشن از ما سوال می کنند که آیا برای زدن سرخطی خرید سرور مجازی بورس کفایت می کند؟ این سوال با مفهوم مشابه ولی به صورت های دیگری نیز پرسیده می شود که سرور بورس چه کمکی به ما در زدن سرخطی می کند؟ سرور مجازی بورس چه امکاناتی را برای ما فراهم می کند؟ آیا با داشتن یک سرور مجازی به تنهایی می توان جایگاه خوبی در صف های سنگین سرخطی بورس کسب کرد؟ و سوالات بی شماری از این قبیل. در این مقاله قصد داریم به کاربرانی که با این قبیل سوالات مواجه هستند پاسخ دهیم.

برای خرید سرور بورس توشن اینجا کلیک کنید

مصارف سرور مجازی بورس

چنانچه شما هم از سرمایه گزاران بورسی داخلی هستید حتما با اصطلاح سرور بورس آشنا هستید و یا حداقل اینترنت بورسی را شنیده اید و یا در شبکه های اجتماعی دیده اید. سرور های بورس همانطور که از نام آنها پیداست برای کاربری کاربرانی که نیاز به کار با بازار بورس دارند آماده سازی و عرضه شده اند. این سرور ها نقاط قوت مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی قابل استفاده می باشند که بیشتر کاربران از آنها در خرید عرضه اولیه به دلیل سرعت اینترنت بالا و پینگ تایم فوق العاده پایین استفاده می کنند. سرعتی که سرورهای مجازی در اختیار شما قرار می دهند بسیار بالاست به طوری که از ۴۰۰ مگابیت تا ۱۰ هزار مگابیت بر ثانیه بسته به پلن انتخابی شما سرعت دانلود و آپلود در اختیار کاربران قرار می دهد، سرعتی که به هیچ وجه نمی توان مشابه آن را در اینترنت خانگی، شرکتی و یا حتی سازمانی در ایران پیدا کرد.

پینگ تایم این سرور ها ( زمان رفت و بازگشت درخواست ها از این سرور ها به سرور های داخلی کارگزاری ) هم در تمامی سرور های بورس به دلیل اینکه در دیتاسنتر برج میلاد در تهران و نزدیک کارگزاری ها قرار دارد صفر الی یک میلی ثانیه می باشد. یک سرور مجازی بورس حکم یک ابزار کار قدرتمند در دست اشخاصی که علم کار کردن با آن را داشته باشند، خواهد بود. یک تریدر یا معامله گر بورس بدون سرعت اینترنت با کیفیت و بالایی که سرور مجازی می تواند در اختیار او بگذارد به هیچ وجه نمی تواند یک معامله گر موفق باشد.

سرور بورس توشن یک پکیج کامل از سخت افزار قدرتمند، اینترنت سرعت بالا و بدون قطعی، نرم افزار های کاربردی و ربات های سرخطی زن است که در کنار پشتیبانی ۲۴ ساعته و آموزش های متعدد در زمینه های مختلف، هر کاربری را از صرف زمان و هزینه جهت موارد مختلف بی نیاز می کند و به شما اجازه می دهد تنها بر روی کار خود متمرکز شوید. حال سوالی که پس از دانستن این موارد مطرح می شود این است که آیا یک سرور مجازی با مشخصاتی که اشاره شد به تنهایی میتواند ما را به جایگاهی که انتظار داریم در صف های سنگین خرید و فروش سهام و عرضه اولیه داشته باشیم برساند؟ آیا تنها با یک سرور مجازی کار تمام است و ما باید توقع رتبه و نوبت عالی از یک سرور مجازی داشته باشیم؟ آیا برای زدن سرخطی تهیه یک سرور مجازی بورس کافی است؟  و سوالات بیشماری از این قبیل

در اینجا لازم است از تاثیر دو مورد اساسی دیگر در زدن سرخطی موفق با اطلاع باشیم. تاثیر انتخاب کارگزاری بورس مناسب و تاثیر استفاده از ربات های سرخطی زن. در ادامه به صورت خلاصه برای این موارد توضیح خواهیم داد…

بررسی تاثیر کارگزاری بورس در سرخطی موفق

کارگزاری ها با اینکه زیر مجموعه هسته بورس و نماینده کاربر در بازار بورس به حساب می آیند ولی در موارد جزئی تر با هم تفاوت هایی هم دارند. مخصوصا برای کاربرانی که هدف اصلی آنها سرخطی زدن عرضه اولیه است که سود بالایی هم دارد، اهمیت انتخاب یک کارگزاری با کیفیت و  مناسب به این دلیل است که سرعت اینترنت و سرور مجازی بورس فقط تا زمانی که درخواست شما به کارگزاری میرسد مهم است بعد از آن یعنی از کارگزاری تا هسته بورس به کارگزاری بستگی دارد، معمولا در کارگزاری های شلوغ و پرکاربر چند میلی ثانیه تاخیر در پردازش و ارسال اطلاعات به وجود می آید که همین مورد شما مانع رسیدن شما به جایگاه های اولیه در صف خرید می شود.

اگر کارگزاری درخواست و سفارش شما را سریع و به موقع به کارگزاری برساند این مورد تاثیر فوق العاده زیادی در نوبت و جایگاه نهایی سرخطی شما دارد، لذا لازم است در انتخاب کارگزاری با صبر و شکیبایی اقدام نمایید. کارگزاری که انتخاب می کنید باید دارای پشتیبانی و سرور های مناسب و سخت افزار قوی باشد و سرور آن با تعداد مشتری که دارد تناسب داشته باشد تا در اصطلاح هنگ نکند و در ساعات اوج کاری بورس با مشکلی کندی و یا قطعی لحظه ای رو به نشوید . کارگزاری های خصوصی و خلوت گزینه های بهتری برای کاربران سرخطی و عرضه اولیه هستند. قبل از انتخاب کمی در مورد انتخاب کارگزاری تحقیق کنید و با کسانی که جایگاه مناسب کسب کرده اند مشورت کنید.

بررسی تاثیر ربات سرخطی زن در سرخطی موفق

ربات ها نرم افزار هایی هستند که برای مصارف مختلف قابل برنامه ریزی و تنظیمات هستند. ربات های سرخطی زن بورس برنامه هایی هستند که برای همین منظور برنامه نویسی و ایجاد شده اند و قابلیت شبیه سازی و انجام کارهای تکراری را با سرعت و دقت بسیار بالا دارند. در این ربات ها می توان زمان انجام عملیات ( برای مثال کلیک کردن بر روی دکمه خرید و یا فروش در صفحه کارگزاری ) را با دقت میلی ثانیه و یا mili seconds تعریف نمود. یک میلی ثانیه برابر است با یک هزارم ثانیه که زمانی است که عملا از دقت انسان خارج است. نرم افزارها و ربات هایی  که در سطح اینترنت پیدا می شوند و قابل دانلود هستند همگی باعث می شوند شما یک یا چند کلیک دقیق و به موقع داشته باشید. 

روال کار در این برنامه ها که به آنها ربات سرخطی هم گفته می شود به این صورت است که با تنظیم زمان شروع کلیک کردن، پایان کلیک کردن و مشخص کردن فاصله زمانی بین کلیک ها در واحد میلی ثانیه ، کلیک ها به صورت دقیق در فاصله های زمانی برای شما انجام می شود و به این ترتیب به صورت کاملا دقیق بر روی دکمه خرید و یا فروش کلیک می شود.

 اتو کلیکر یک برنامه جامع و چند منظوره است که به راحتی در سرور های بورس توشن اجرا می شود، این برنامه به راحتی می تواند فاصله زمانی انجام عملیات لپ تاپ تا سرور را از میان برداشته و کلیک ها مستقیما از داخل سرور انجام شده و توسط سرور به کارگزاری با اینترنت پر سرعت سرور ارسال شود. لذا استفاده از ربات سرخطی نیز در عرضه های اولیه حیاتی است و از کلیدی ترین عوامل سرخطی موفق به شمار می رود.

اگر سرور مجازی بورس را از شرکت های معتبر مانند توشن تهیه کنید میتوانید ربات سرخطی زن بورس و اتو کلیکر رایگان را نیز بر روی سرور خود داشته باشید و از هر دو استفاده کنید. نمونه سرخطی های کاربران سرور بورس توشن را می توانید در صفحه سرور مجازی بورس توشن مشاهده نمایید.

سرخطی نماد فجهان از صف حجم ۴۷۸ میلیون با جایگاه ردیف ۶ در تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۴

ارسالی از کاربر سرور اختصاصی ۱۰ گیگ توشن

 

شرکت توشن ارائه دهنده انواع سرور مجازی بورس ایران می باشد. این شرکت با تکیه بر دانش های روز و با استفاده از فناوری های جدید که از کشور های اروپایی وارد شده است، اقدام به ارائه سرعت اینترنت تا ۱۰۰۰۰ مگابیت بر ثانیه می کند. در زیر نمونه تست سرعت اینترنت این شرکت را میتوانید مشاهده کنید.

تست سرعت و پینگ سرور مجازی بورس

سرور بورس، برگ برنده خرید عرضه اولیه سهام

سرور مجازی بورس توشن بهترین گزینه از یک شرکت معتبر ایرانی است که ارائه دهنده سرور های پر سرعت از کشور های مختلف بوده و شما با تهیه این سرور ها با قیمت مناسب و ارزان، علاوه بر دسترسی به اینترنت پر سرعت تا ۱۰۰ مگابایت بر ثانیه و بدون محدودیت، به پینگ تایم صفر الی یک میلی ثانیه ای به سرور های سایت های کارگزاری بورسی و دیگر سایت های داخلی دسترسی داشته باشید. این سرور ها با سخت افزار قدرتمند، به همراه پر سرعت ترین اینترنت ایران به طور کامل نیاز های شما برای زدن سرخطی خوب را برآورده خواهند کرد.

جدول مقایسه سرعت و امکانات سرور مجازی بورس با اینترنت خانگی / شرکتی

جدول مقایسه سرعت اینترنت خانگی و سرور مجازی بورس

برای خرید سرور بورس توشن اینجا کلیک کنید

گارانتی آپتایم 99.9%

ما آپتایم وبسایت و تمامی سرویس های شما را در هر شرایطی به صورت 100 درصد تضمین میکنیم!

امنیت و حفظ حریم خصوصی

توشن سرویس دهنده هاست ایرانی با زیرساخت S.O.C جهت کنترل امنیت اطلاعات کاربران

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان توشن در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت گذاری به مشتریان عزیز می باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

سوالات خود را از ما بپرسید!

توشن

لطفا پیش از ارسال دیدگاه، چند مورد زیر را مطالعه نمایید:

- دیدگاه خود را به زبان فارسی ارسال نمایید.
- به دیدگاه کاربران دیگر احترام بگذارید، پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، تایید نخواهند شد.
- از ارسال لینک‌ سایت های شخصی و ارائه اطلاعات شخصی در متن دیدگاه پرهیز فرمایید.
- موارد مرتبط با بخش پشتیبانی را از طریق مرکز پشتیبانی مطرح فرمایید تا در اسرع وقت بررسی شوند.

بهترین سرویس ، کمترین قیمت

برخی از مشتریان خدمات مجموعه توشن

برندستان
سپنتا
وبی
کابل مارکت

هوای شما را داریم!

خود را درگیر مشکلات هاست و سرور نکنید!

حل این مشکلات را به ما بسپارید و به توسعه سایت و کسب و کار خود بیاندیشید!

مشاوره و فروش:          +21 91006996

help

سوال فنی دارید؟ ارسال تیکت پشتیبانی

اینستاگرام توشن را دنبال کنید...
سفارش سرور بورس همکاری در فروش
تماس سریع